Блонський Роман Іванович

Відгуки про лікаря Блонський Роман Іванович

Лікар вищої категорії
11 років досвіду
Дорослі
Ортопед і травматолог Роман Іванович досконало володіє передовими методиками артроскопічної хірургії суглобової патології, повним спектром традиційних втручань на різних ділянках кістково-м'язового апарату кінцівок, проводить сучасну медикаментозну терапію, відновлення після спортивних травм, операцій.
Медичний центр Європейської Ортопедії
ул. Воровского, 22 (Бульварно-Кудрявская)на карті
Шевченківськийм. Золоті ворота
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 04 Серпень Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
81 Відгуки
Галина 23 Січень 2017
Лечила артроз коленного сустава, лечение помогло, уже прошло 3 года, колено не болит - и это самое главное. Врач сдержанный, не очень разговорчивый, но вылечил!
Андрей 08 Липень 2020
Лікар не поясняв, видав не моє заключення. Я залишився дуже не задоволений візитом
Дарина 03 Липень 2020
Очень приятный врач, все объяснил по делу, консультацией осталась полностью довольна.
Сергей 19 Лютий 2020
Доктор все хорошо, а вот персонал не дотягивает.
Наталья 08 Липень 2019
У доктора много всяких регалий и доктор наук и то как он объясняет и так далее все соответствует что про него написано. Он нам все объяснил как есть , прямолинейный , четко и понятно.
НАТАЛЬЯ 05 Жовтень 2018
Доктор все рассказал, объяснил, дал рекомендации, что делать дальше. Остались довольны, спасибо.
Татьяна 06 Липень 2018
Доктор вообще никакой, ничего не объяснил и не рассказал.
Юлия 05 Червень 2018
Меня все устроило, все было хорошо.
Сергій 08 Травень 2018
Врач хороший, внимательно слушает.
Денис 13 Квітень 2018
Все было очень быстро, изначально непонятно, никто ничего толком не спрашивали, надели на меня бандаж за 2000 грн. Без меня все сделали. а так, в целом. все нормально.
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ