Врач Аллерголог Назар Олег Владимирович на Doc.ua

Отзывы о Назар Олег Владимирович

Консультация от780 грн
Директор Киевского центра клинической иммунологии. С отличием окончил НМУ им. А.А. Богомольца. Кроме того, Олег Владимирович является доцентом кафедры клинической иммунологии и аллергологии. Лечит хронические воспалительные заболевания, которые трудно поддаются лечению – грибкового, бактериального и смешанного происхождения.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 420 отзывов

Ольга 06 Июль 2024
Чудовий лікар, я задоволена прийомом, все добре було, дякую.
Ярослав 05 Июль 2024
Онлайн консультація сподобалась усім.
Ірина 15 Июнь 2024
Лікаря знаю вже давно, в клініку йшла цілеспрямовано саме до цього лікаря, хороший спеціаліст
Ярослав 10 Июнь 2024
Катерина 01 Июнь 2024
Дуже задоволені залишилися роботою лікаря. Візит пройшов чудово, приємно та інформативно. Ми й надалі плануємо співпрацювати саме з цим лікарем.
Тетяна 31 Май 2024
 Сподобався нам лікар і як пройшов візит теж нам сподобалося. Все було добре, так як і очікувалося.
Вікторія 25 Май 2024
Все чудово, дякую.
Марина 20 Май 2024
Приємно було спілкуватися з лікарем, розібрали детально весь діагноз, лікар все вивчив, призначив дообстеження, надав також рекомендації та спланували з ним подальшу співпрацю. Дякую!
Юлія 17 Май 2024
Не вперше звертаюся до цього лікаря, отримала якісну консультацію, залишилися задоволеною, дякую.
Олексій 09 Май 2024
Все сподобалося, одержали відповіді на всі запитання, лікар призначив лікування, всім задоволені, плануємо звернутися до лікаря на контрольний візит після лікування
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right