Врач Аллерголог Назар Олег Владимирович на Doc.ua

Отзывы о Назар Олег Владимирович

31год опыта
Директор Киевского центра клинической иммунологии. С отличием окончил НМУ им. А.А. Богомольца. Кроме того, Олег Владимирович является доцентом кафедры клинической иммунологии и аллергологии. Лечит хронические воспалительные заболевания, которые трудно поддаются лечению – грибкового, бактериального и смешанного происхождения.

Проверенные отзывы о враче 408 отзывов

Людмила 08 Апрель 2024
Я задоволена онлайн консультацією
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Олена 06 Апрель 2024
З цим лікарем спілкуюся вже не вперше, все подобається, отримую корисні поради та професійні рекомендації, рекомендую його. Дякую!
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Марія 01 Апрель 2024
Консультація сподобалася, але дослідження мабуть будуть тривати. Лікар дав направлення на додаткові аналізи та призначив дві препарати. Зверталася саме до нього, через рекомендацію іншого лікаря.
Ольга 01 Апрель 2024
Лікар дуже сподобався, все зробив чітко, по суті, вчасно, уважно та компетентно, як я люблю. Звертатимуся до цього лікаря і надалі, рекомендую.
Анна 23 Март 2024
Консультація пройшла супер добре! Усім залишились задоволені.
Ярослава 23 Март 2024
Лікар сподобався.
Людмила 11 Март 2024
На консультації лікар вісімдесят відсотків часу говорить не по темі, це мені не сподобалося. Все інше добре, планую звернутися на повторний прийом
Ірина 09 Март 2024
Усе детально пояснив - зрозуміло, чітко. Прийомом задоволена.
Олексій 09 Март 2024
Гарний професійний спеціаліст, сказав усе як є, нічого зайвого не нав'язував. Консультацією залишився задоволеним.
Олена 09 Март 2024
Прийом сподобався