Врач Гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Тригуб  Оксана Николаевна на Doc.ua

Отзывы о Тригуб Оксана Николаевна

Врач гинеколог-эндокринолог, УЗИ-специалист. Проводит УЗИ, кольпоскопию, выполняет процедуры лазерной коагуляции, криодеструкции, аргоноплазменной коагуляции. Консультант по вопросам грудного вскармливания, лечении заболеваний, вызванных уреаплазменной инфекцией

Проверенные отзывы о враче 78 отзывов

Олена 26 Февраль 2024
Гарна лікарка, провела огляд та діагностику, надала вичерпну консультацію, я задоволена , дякую.
Тетяна 24 Февраль 2024
Лікарка компетентна, все на високому рівні, приємне спілкування, якісний огляд, діагностика та гарна консультація, дякую.
Оксана 14 Февраль 2024
Лікар компетентний у своїй справі, хороший,  ввічливий, уважний. Все дуже добре пройшло.
Тетяна 10 Февраль 2024
Зі спеціалістом було дуже легко спілкуватися, лікар дуже привітна, надала всю необхідну інформацію по моєму питанню. Загально я  задоволена, продовжуємо лікування
Вікторія 10 Февраль 2024
Задоволена прийомом, детальний огляд, все по суті, змістовна консультація, дякую.
Оксана 30 Январь 2024
Дуже хороший спеціаліст
Анонімно 20 Январь 2024
Лікар хороший. Уже неодноразово ходила на візит до цього лікаря. Все прекрасно.
Вікторія 13 Январь 2024
Все добре пройшло. Все було чудово.
Оксана 10 Январь 2024
Лікарка чудовий спеціаліст, дуже хороша та ввічлива людина. Рекомендую
Євгенія 10 Январь 2024
Була в цього лікаря перший раз по рекомендації знайьомих))) Дуже приємно вражена. Лікар відповіла на всі запитання, приділила дуже багато часу) лікар мені дуже сподобалася. Це найкращий гінеколог якого я зустрічала. Щиро Дякую?
5 6 7 8 chevron_right