Врач Психолог, Психотерапевт Осипчук Оксана Леонидовна на Doc.ua

Отзывы о Осипчук Оксана Леонидовна

Консультация от1500 грн
Оксана Леонидовна проводит консультирование семей, детей, подростков, а также индивидуальные консультации. Выполняет психодиагностику и психокоррекцию, арт-терапию и работу с метафорическими ассоциативными картами, психоэдукацию и неформальное просвещение
Отзывов

Проверенные отзывы о враче отзывов

Кароліна 12 Апрель 2024
Чудово пройшов візит. Було дуже комфортно спілкуватися з цим спеціалістом.
Олександра 21 Март 2024
Сподобався лікар, консультація прекрасно пройшла. Лікар дуже приємна жінка, дуже комфортно та приємно було спілкуватися з цим лікарем.Дуже сподобалася консультація.
Євген 25 Январь 2024
Консультацією задоволений, дякую.
Соломія 30 Декабрь 2023
Все було прекрасно. Лікар нам допомогла вирішити наші питання. Нам батькам підлітка, також дала поради. Думаю, що до лікаря буду ще звертатися за порадою. Лікар мене повністю влаштувала, лікар проблему вірішила
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Анонімно 20 Ноябрь 2023
Все пройшло чудово.Дякую
Тимофій 12 Январь 2023
Візитом до лікаря залишились задоволені - він виявився чудовим фахівцем, що може знаходити підхід до дітей. Моя дитина відразу відчула до неї прихильність, відчувається душевна теплота і бажання допомогти. Отримали допомогу в повному обсязі. Надалі, за потреби будемо звертатись саме до неї. Батьки, які шукають дітей хорошого фахівця, рекомендую.
Марія 03 Август 2022