Лікар Психолог, Психотерапевт Осипчук Оксана Леонідівна на Doc.ua

Відгуки про Осипчук Оксана Леонідівна

Оксана Леонідівна проводить консультування сімей, дітей, підлітків, а також індивідуальні консультації. Виконує психодіагностику і психокоррекцию, арт-терапію і роботу з метафоричними асоціативними картами, псіхоедукацію і неформальне просвітництво

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Кароліна 12 Квітень 2024
Чудово пройшов візит. Було дуже комфортно спілкуватися з цим спеціалістом.
Олександра 21 Березень 2024
Сподобався лікар, консультація прекрасно пройшла. Лікар дуже приємна жінка, дуже комфортно та приємно було спілкуватися з цим лікарем.Дуже сподобалася консультація.
Євген 25 Січень 2024
Консультацією задоволений, дякую.
Соломія 30 Грудень 2023
Все було прекрасно. Лікар нам допомогла вирішити наші питання. Нам батькам підлітка, також дала поради. Думаю, що до лікаря буду ще звертатися за порадою. Лікар мене повністю влаштувала, лікар проблему вірішила
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Анонімно 20 Листопад 2023
Все пройшло чудово.Дякую
Тимофій 12 Січень 2023
Візитом до лікаря залишились задоволені - він виявився чудовим фахівцем, що може знаходити підхід до дітей. Моя дитина відразу відчула до неї прихильність, відчувається душевна теплота і бажання допомогти. Отримали допомогу в повному обсязі. Надалі, за потреби будемо звертатись саме до неї. Батьки, які шукають дітей хорошого фахівця, рекомендую.
Марія 03 Серпень 2022