Врач Пульмонолог, Фтизиатр Грицова Наталья  Анатольевна на Doc.ua

Отзывы о Грицова Наталья Анатольевна

21год опыта
Наталья Анатольевна врач-фтизиатр, занимается лечением всех форм туберкулёза и саркоидоза у взрослых и детей.

Проверенные отзывы о враче 126 отзывов

Юрій 04 Апрель 2024
Дуже сподобався візит. Лікар дуже хороша, приємна у спілкуванні людина. Ніяких негативних моментів не було.
Наталія 29 Март 2024
Гарний лікар, фахівець своєї справи, все розуміє, вміє вислухати, ніяких питань нема, прийом сподобався
Ярослав 27 Март 2024
Лікарка фахівець високого рівня, все пояснила, порекомендувала, дякую.
Юлія 26 Март 2024
Чудова лікарка, фахівець найвищого рівня, тільки гарні враження від прийому, я отримала максимально інформативну консультацію, дякую.
Людмила 21 Март 2024
Лікарка призначила ліки, завдяки лікуванню мені стає набагато краще.
Ольга 20 Март 2024
Можу із впевненістю поставити лікарю оцінку п'ять, дуже задоволена отриманою консультацією, дякую.
Генрієта 19 Март 2024
Простий лікар, що до себе привертає, й відчуваєш, що можеш усе розказати й почути гарну відповідь. Обслуговування на висоті, я так вважаю.
Станіслав 18 Март 2024
Все було чудово, всім задоволені. Дуже гарні враження, лікар зразу побачила проблему, подивилася результати, направила до іншого спеціаліста, тому ми дуже задоволені. Гарний лікар
Ігор 07 Март 2024
Лікар дуже хороший спеціаліст, приємно було спілкуватися з цим лікарем. Лікар молодець, якщо при потребі потрібна буде допомога, рекомендую звертатися до цього лікаря.
Вікторія 05 Март 2024
Ми лікарем, як спеціалістом, задоволені.  Людина обізнана, все дуже коректно, фахівець своєї справи. Лікар чітко надала консультацію
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right