Лікар Пульмонолог, Фтизіатр Гріцова Наталія Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Гріцова Наталія Анатоліївна

21год опыта
Наталія Анатоліївна лікар-фтизіатр, займається лікуванням всіх форм туберкульозу і саркоїдозу у дорослих і дітей.

Перевірені відгуки про лікаря 124 відгуки

Ярослав 27 Березень 2024
Лікарка фахівець високого рівня, все пояснила, порекомендувала, дякую.
Юлія 26 Березень 2024
Чудова лікарка, фахівець найвищого рівня, тільки гарні враження від прийому, я отримала максимально інформативну консультацію, дякую.
Людмила 21 Березень 2024
Лікарка призначила ліки, завдяки лікуванню мені стає набагато краще.
Ольга 20 Березень 2024
Можу із впевненістю поставити лікарю оцінку п'ять, дуже задоволена отриманою консультацією, дякую.
Генрієта 19 Березень 2024
Простий лікар, що до себе привертає, й відчуваєш, що можеш усе розказати й почути гарну відповідь. Обслуговування на висоті, я так вважаю.
Станіслав 18 Березень 2024
Все було чудово, всім задоволені. Дуже гарні враження, лікар зразу побачила проблему, подивилася результати, направила до іншого спеціаліста, тому ми дуже задоволені. Гарний лікар
Ігор 07 Березень 2024
Лікар дуже хороший спеціаліст, приємно було спілкуватися з цим лікарем. Лікар молодець, якщо при потребі потрібна буде допомога, рекомендую звертатися до цього лікаря.
Вікторія 05 Березень 2024
Ми лікарем, як спеціалістом, задоволені.  Людина обізнана, все дуже коректно, фахівець своєї справи. Лікар чітко надала консультацію
Руслан 28 Лютий 2024
Дуже сподобався візит у цього лікаря. Видно зразу. що лікар професіонал своєї справи. Все доступно пояснила, зрозуміло все розказала. Я насправді дуже задоволений візитом.
Денис 21 Лютий 2024
Лікар фахівець високого класу, з досвідом, конкретна, легка, уважна
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right