Врач Инфекционист Митлошук Аркадий Петрович на Doc.ua

Отзывы о Митлошук Аркадий Петрович

Инфекционист, иммунолог. Профессиональные интересы – лечение различных инфекций: кровяных (трансмиссивных/нетрансмиссивных), кишечных, дыхательных путей, наружных покровов. Также назначает пациентам вакцины.

Проверенные отзывы о враче 282 отзыва

Ірина 18 Апрель 2024
Катерина 15 Апрель 2024
Дуже приємні враження по лікарю, я отримала всі відповіді, які мене турбували
Лілія 15 Апрель 2024
Прийом сподобався, хороший лікар
Ірина 04 Апрель 2024
Лікар уважний, спокійний, доброзичливий. На мій погляд, лікар хороший спеціаліст. Лікар зрозумів мою проблему, почув мене, не відмовляється від мене і мені допомагає. До лікаря зверталась не перший раз. Лікар хороший!
Олена 25 Март 2024
Візит пройшов добре. Лікар все доступно пояснив, саме те що мене цікавило. Візит дужу сподобався і лікар теж.
Лука 11 Март 2024
Прийом відбувся, нас все влаштувало, лікар компетентний, записані на повторний прийом, продовжуємо спілкування та лікування. Дякую.
Світлана 07 Март 2024
 Лікар дуже досвідчений, ми задоволені роботою лікаря, дякуємо
Вікторія 04 Март 2024
Дуже тямущий та начитаний лікар. Видно зразу що лікар професіонал у своїй справі.
Поліна 02 Март 2024
Лікар дуже уважний, приділив максимум часу вивченню анамнезу , симптомів та скарг, зробив відповідні призначення, надав рекомендації, планую повторний візит. Дякую!
Людмила 02 Март 2024
Оцінюю прийом на найвищій бал, отримали якісну консультацію, призначення щодо обстеження, наразі його проходимо і звертатимемося надалі до лікаря. Дякую!
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right