Лікар Інфекціоніст Митлошук Аркадій Петрович на Doc.ua

Відгуки про Митлошук Аркадій Петрович

Інфекціоніст, імунолог. Професійні інтереси - лікування різних інфекцій: кров'яних (трансмісивних/нетрансмісівних), кишкових, дихальних шляхів, зовнішніх покривів. Також призначає пацієнтам вакцини.

Перевірені відгуки про лікаря 282 відгуки

Ірина 18 Квітень 2024
Катерина 15 Квітень 2024
Дуже приємні враження по лікарю, я отримала всі відповіді, які мене турбували
Лілія 15 Квітень 2024
Прийом сподобався, хороший лікар
Ірина 04 Квітень 2024
Лікар уважний, спокійний, доброзичливий. На мій погляд, лікар хороший спеціаліст. Лікар зрозумів мою проблему, почув мене, не відмовляється від мене і мені допомагає. До лікаря зверталась не перший раз. Лікар хороший!
Олена 25 Березень 2024
Візит пройшов добре. Лікар все доступно пояснив, саме те що мене цікавило. Візит дужу сподобався і лікар теж.
Лука 11 Березень 2024
Прийом відбувся, нас все влаштувало, лікар компетентний, записані на повторний прийом, продовжуємо спілкування та лікування. Дякую.
Світлана 07 Березень 2024
 Лікар дуже досвідчений, ми задоволені роботою лікаря, дякуємо
Вікторія 04 Березень 2024
Дуже тямущий та начитаний лікар. Видно зразу що лікар професіонал у своїй справі.
Поліна 02 Березень 2024
Лікар дуже уважний, приділив максимум часу вивченню анамнезу , симптомів та скарг, зробив відповідні призначення, надав рекомендації, планую повторний візит. Дякую!
Людмила 02 Березень 2024
Оцінюю прийом на найвищій бал, отримали якісну консультацію, призначення щодо обстеження, наразі його проходимо і звертатимемося надалі до лікаря. Дякую!
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right