Врач Эндокринолог Зубко Марина Богдановна на Doc.ua

Отзывы о Зубко Марина Богдановна

Консультация от750 грн
Марина Богдановна – врач эндокринолог высшей категории. Специализируется на лечении патологии щитовидной железы, гипофиза, гипоталамуса, заболеваний паращитовидных желез, надпочечников. Также ведет пациентов с сахарным диабетом. Также Марина Богдановна проводит регуляцию гормонального баланса, коррекцию избыточного веса, лечение метаболического синдрома, консультирует беременных с эндокринной патологией.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 19 отзывов

Артем 03 Июль 2024
Лікарка нам дуже допомогла, зробила все можливе. Виконала свою роботу на високому рівні.
Владислав 19 Июнь 2024
Марина Богданівна дуже чудова та приємна жінка. Прекрасно проконсультувала, надала всі необхідні рекомендації та виписала дієве лікування.
Оксана 06 Июнь 2024
 Дуже сподобався даний спеціаліст. Візит пройшов просто чудово.
Світлана 14 Май 2024
Лікар була дуже уважна, прийом сподобався
Анна 10 Май 2024
Дуже гарний лікар
Ганна 03 Май 2024
Лікарка якісно виконує свою роботу, уважно проводить огляд, підтвердила ті діагнози які в інших клініках мені підтверджували. Рекомендую
Ганна 02 Май 2024
Лікар усе мені чітко розказала, стосовно моєї проблеми, вислухала усі мої скарги, надала хороші рекомендації. Доступно пояснила що потрібно робити далі, виписала досить дієве лікування. Візит пройшов у цього лікаря чудово, так як і мав пройти.
Яна 05 Апрель 2024
Лікаря знаю вже давно, раніше лікар працював в іншій клініці. В клініку йшла саме заради лікаря. Дуже хороший лікар
Ніна 08 Март 2024
Мені все сподобалося на прийомі, консультацією задоволена, дякую.
Антон 02 Декабрь 2022