Лікар Ендокринолог Зубко Марина Богданівна на Doc.ua

Відгуки про Зубко Марина Богданівна

Консультація від750 грн
Марина Богданівна – лікар ендокринолог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні патології щитовидної залози, гіпофіза, гіпоталамуса, захворювань паращитовидних залоз, надниркових залоз. Також веде пацієнтів із цукровим діабетом. Також Марина Богданівна проводить регуляцію гормонального балансу, корекцію надмірної ваги, лікування метаболічного синдрому, консультує вагітних з ендокринною патологією.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 19 відгуків

Артем 03 Липень 2024
Лікарка нам дуже допомогла, зробила все можливе. Виконала свою роботу на високому рівні.
Владислав 19 Червень 2024
Марина Богданівна дуже чудова та приємна жінка. Прекрасно проконсультувала, надала всі необхідні рекомендації та виписала дієве лікування.
Оксана 06 Червень 2024
 Дуже сподобався даний спеціаліст. Візит пройшов просто чудово.
Світлана 14 Травень 2024
Лікар була дуже уважна, прийом сподобався
Анна 10 Травень 2024
Дуже гарний лікар
Ганна 03 Травень 2024
Лікарка якісно виконує свою роботу, уважно проводить огляд, підтвердила ті діагнози які в інших клініках мені підтверджували. Рекомендую
Ганна 02 Травень 2024
Лікар усе мені чітко розказала, стосовно моєї проблеми, вислухала усі мої скарги, надала хороші рекомендації. Доступно пояснила що потрібно робити далі, виписала досить дієве лікування. Візит пройшов у цього лікаря чудово, так як і мав пройти.
Яна 05 Квітень 2024
Лікаря знаю вже давно, раніше лікар працював в іншій клініці. В клініку йшла саме заради лікаря. Дуже хороший лікар
Ніна 08 Березень 2024
Мені все сподобалося на прийомі, консультацією задоволена, дякую.
Антон 02 Грудень 2022