Врач Психиатр, Психолог, Психотерапевт Василькова Ирина  Николаевна на Doc.ua

Отзывы о Василькова Ирина Николаевна

Консультация от2700 грн
Ирина Николаевна психиатр высшей категории с опытом работы более 20 лет. Специализируется на лечении расстройств настроения, депрессии, тревожных и панических расстройств, обсессивно-компульсивных расстройств, деменции, шизофрении и др.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 303 отзыва

15 Август 2024
Катерина 01 Август 2024
Була на консультації, все сподобалося, приємна атмосфера, все чітко пояснюють. Ніхто не гонить нікуди. Дуже сподобалося – рекомендую!
Оксана 24 Июль 2024
Після спілкування з цією лікаркою я нарешті бачу позитивний результат від консультацій, у мене зникла тривога, я задоволена, дякую.
Вегера Оксана Андріївна 13 Июнь 2024
Все чудово, дуже подобаються консультації в цього лікаря. Я нарешті можу справитись зі своєю тривогою та негативними думками. Рекомендую )
Оксана 13 Июнь 2024
Вже не вперше була в Ірини Василькової - мені допомагають консультації її. Я стала менше тривожною, менше себе накручую, й взагалі я почала ЖИТИ після її консультацій, бо раніше я просто існувала.
Вікторія 03 Июнь 2024
Замечательный и приятный доктор, прекрасно нас приняла. Мы очень довольны визитом
Вікторія 30 Май 2024
Лікар дуже класний , нам сподобалась консультація. Будемо рекомендувати .
Ксенія 28 Май 2024
Дуже сподобалася консультація , лікар все ясно та чітко пояснив . Спілкування було комфортним . З’явилася надія після консультації .
Ірина 17 Апрель 2024
Все чудово ! Кваліфікований фахівець , що все пояснив . Викликає довіру ! Дякую.
Оксана 15 Апрель 2024
 Візит пройшов чудово, часто відвідую саме цього лікаря, лікар завжди надає чудово консультацію. Лікар і зараз мені добре допомогла, відчуваю себе уже набагато краще.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right