Врач Дерматолог Романенко  Ирина  Михайловна на Doc.ua

Отзывы о Романенко Ирина Михайловна

Доктор медицинских наук
Доктор медицинских наук, Профессор, специалист в лечении инфекционных и неинфекционных кожных заболеваний, заболеваний, передающихся половым путем. В работе применяют все необходимые диагностические манипуляции, используя модернизированное оборудование. Автор более 250 печатных работ, включая 9 монографий. Может вести прием на английском языке.

Проверенные отзывы о враче 249 отзывов

Софія 12 Апрель 2024
Дарина 10 Апрель 2024
Лікарка компетентна, на всі мої питання відповіла, надала поради, дякую.
Злата 27 Март 2024
Прийом оцінюю на п'ятірку, дуже ввічлива та уважна лікарка, призначила лікування, очікуємо на гарний результат, дякую.
Єлізавета 25 Март 2024
Георгій 20 Март 2024
Максимальна оцінка, лікарем задоволені в цілому , звертатимемося, дякую.
Світлана 15 Март 2024
Від прийому тільки приємні враження. уважна та компетентна лікарка, я дуже задоволена.
Тетяна 11 Март 2024
Первинна консультація мене цілком влаштувала, отримала призначення та рекомендації, очікую ефекту від лікування, дякую.
Світлана 11 Март 2024
Лікарка уважна, компетентна, все зрозуміло пояснила, надала рекомендації, мені все сподобалося, рекомендую.
Луіза 08 Март 2024
Чудово пройшов візит. Лікар все добре пояснила, дуже все тотожно розпитала, надала доволі такі розгорнуті відповіді на наші запитання, добре усе розписала, для нашого подальшого лікування. Все дуже добре пройшло, візитом ми залишилися задоволені.
Юлія 06 Март 2024
Задоволена візитом, все пройшло добре.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right