Врач Дерматолог Романенко  Ирина  Михайловна на Doc.ua

Отзывы о Романенко Ирина Михайловна

Доктор медицинских наук
Консультация от690 грн
Доктор медицинских наук, Профессор, специалист в лечении инфекционных и неинфекционных кожных заболеваний, заболеваний, передающихся половым путем. В работе применяют все необходимые диагностические манипуляции, используя модернизированное оборудование. Автор более 250 печатных работ, включая 9 монографий. Может вести прием на английском языке.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 259 отзывов

Наталія 01 Июль 2024
Дуже велика подяка лікарю за чудово виконано свою роботу. Лікар дійсно приємна людина та чудовий, фаховий спеціаліст, який дуже добре знає свою справу. Загалом все супер було на візиті, пройшло все на найвищому рівні, залишилися дуже задоволена цим візитом.
Євген 19 Июнь 2024
На прийомі та в клініці мене все влаштувало, задоволений візитом, дякую.
Тетяна 17 Июнь 2024
Все просто шикарно! Лікар виписала чудові препарати, вони мені допомагають, скарг немає, лікарем задоволена
Юрій 20 Май 2024
Дуже сподобався лікар, дійсно лікар добре знає свою роботу. Приділила дуже багато уваги та свого часу. Залишився повністю задоволений роботою лікаря і як пройшов сам візит.
Ферез 10 Май 2024
Доктор опытная, приятная и хорошая женщина. Всем остался доволен.
Тетяна 08 Май 2024
Мені все сподобалось, і адміністратор дуже приємна людина, і лікар розповіла все в деталях , все як має бути. Дякую!
Людмила 01 Май 2024
Мне очень понравилась доктор, очень внимательно отнеслась, приятно было общаться, доктор умеет слушать. Я очень довольна, мне было очень приятно быть на приеме. Доктора рекомендую
Андрій 29 Апрель 2024
Лікар привітна, дуже добре розуміється на своїй справі, все чудово пояснила, прийом  був достатньо довго. Пішов від лікаря з повноцінним розумінням проблеми. Прийом сподобався
Анонім 24 Апрель 2024
Лікарка уважно вислухала, визначила діагноз, надала рекомендації та подальші шляхи щодо лікування, прийом мені сподобався, дякую.
Олексій 24 Апрель 2024
Приємно було спілкуватися з лікаркою, кваліфікований фахівець, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right