Лікар Дерматолог Романенко Ірина Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Романенко Ірина Михайлівна

Доктор медичних наук
Консультація від690 грн
Доктор медичних наук, Професор, фахівець в лікуванні інфекційних та неінфекційних шкірних хвороб, захворювань, що передаються статевим шляхом. В роботі застосовує всі необхідні діагностичні маніпуляції, використовуючи модернізоване обладнання. Автор більш ніж 250 друкованих праць, включаючи 9 монографій. Може вести прийом англійською мовою.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 259 відгуків

Наталія 01 Липень 2024
Дуже велика подяка лікарю за чудово виконано свою роботу. Лікар дійсно приємна людина та чудовий, фаховий спеціаліст, який дуже добре знає свою справу. Загалом все супер було на візиті, пройшло все на найвищому рівні, залишилися дуже задоволена цим візитом.
Євген 19 Червень 2024
На прийомі та в клініці мене все влаштувало, задоволений візитом, дякую.
Тетяна 17 Червень 2024
Все просто шикарно! Лікар виписала чудові препарати, вони мені допомагають, скарг немає, лікарем задоволена
Юрій 20 Травень 2024
Дуже сподобався лікар, дійсно лікар добре знає свою роботу. Приділила дуже багато уваги та свого часу. Залишився повністю задоволений роботою лікаря і як пройшов сам візит.
Ферез 10 Травень 2024
Доктор опытная, приятная и хорошая женщина. Всем остался доволен.
Тетяна 08 Травень 2024
Мені все сподобалось, і адміністратор дуже приємна людина, і лікар розповіла все в деталях , все як має бути. Дякую!
Людмила 01 Травень 2024
Мне очень понравилась доктор, очень внимательно отнеслась, приятно было общаться, доктор умеет слушать. Я очень довольна, мне было очень приятно быть на приеме. Доктора рекомендую
Андрій 29 Квітень 2024
Лікар привітна, дуже добре розуміється на своїй справі, все чудово пояснила, прийом  був достатньо довго. Пішов від лікаря з повноцінним розумінням проблеми. Прийом сподобався
Анонім 24 Квітень 2024
Лікарка уважно вислухала, визначила діагноз, надала рекомендації та подальші шляхи щодо лікування, прийом мені сподобався, дякую.
Олексій 24 Квітень 2024
Приємно було спілкуватися з лікаркою, кваліфікований фахівець, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right