Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Резниченко Ирина Валерьевна на Doc.ua
Консультация от690 грн
Благодаря многолетнему опыту, Ирина Валерьевна помогает пациентам эффективно решать множество проблем гинекологического характера. Ведет консультативный прием, успешно проводит внутриматочные эндоскопические операции. Владеет новейшими методиками в проведении интимной контурной пластики. Детально занимается вопросами менеджмента менопаузы, консультирует по вопросам наступления раннего климакса
Отзыв

Проверенные отзывы о враче 191 отзыв

Юлія 27 Июнь 2024
Мені все сподобалося, я задоволена прийомом, дякую.
Олена 12 Июнь 2024
Дуже сподобався лікар. Візит пройшов чудово.
Дарина 05 Июнь 2024
Направлено в клинику
Анонімно 04 Июнь 2024
Я не задоволена візитом до лікаря. До лікаря йшла з конкретним запитом, але ніякого результату, в бік вирішення проблеми, не отримала.  Не сподобалося ставлення лікаря до мене як до пацієнтки, лікар критикувала мої дії, це дуже неприємно. В житті бувають різні ситуації й обставини, лікар навіть не намагалася мене зрозуміти
Катерина 29 Май 2024
До Ірини Валеріївни звертаюся не вперше, завжди все на високому рівні, консультацією задоволена, дякую.
Анастасія 11 Май 2024
Все було зручно, швидко, прийом сподобався, ніяких зауважень
Любов 07 Май 2024
Лікар дуже уважна, делікатна, тактовна
Юлія 06 Май 2024
Лікар надала консультацію,  все, що я хотіла почути, я почула, прийом сподобався
Оксана 20 Апрель 2024
Дуже позитивні враження, задоволені прийомом.
Марія 18 Апрель 2024
Отличный врач.