Врач Психиатр Кушнирук Ирина Семеновна на Doc.ua

Отзывы о Кушнирук Ирина Семеновна

Консультация от1200 грн
Доктор ведет прием пациентов с начальными проявлениями невротических расстройств (нарушения сна, эмоциональная неустойчивость, психосоматические проблемы, вегетативные дисфункции) и пограничными состояниями. Лечит фобические расстройства, тревожные и панические атаки, депрессии. Специализируется на когнитивно-поведенческой терапии, психофармакотерапии, рациональной психотерапии и т.д. Консультирует по вопросам различного рода зависимостей.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 320 отзывов

Анастасія 24 Июнь 2024
Хороша, чемна лікарка, ставила багато уточнювальних питань, щоб краще розібратись що відбувається, почала лікування за її порадами.
Неллі 06 Июнь 2024
Все добре було, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Світлана 21 Май 2024
Звертаюся до Ірини Семенівною за допомогою уже давно. Лікар надзвичайно чуйна, дійсно дуже професійно ставиться до своєї робити, ніколи не перебиває, уважно завжди вислухає, задасть уточнюючи питання. Не відмахується, як буває інколи, а навпаки завжди хоче допомогти - в наш час це дійсно дуже важливо. Тому я завжди дуже залишаюся задоволена роботою цього спеціаліста, всім рекомендую.
Вікторія 17 Май 2024
Консультація пройшла нормально, візитом залишилась задоволеною.
Надія 09 Май 2024
Консультація пройшла добре, жодних нарікань, отримала відповіді на свої запитання, від візиту отримала усе, що хотіла.
Михайло 06 Май 2024
Тетяна 01 Май 2024
Лікар дуже структуровано й цілком у доступній формі надала інформацію. Під час консультації було дуже комфортно, отримала відповіді на усі запитання, запропонувала гарну систему лікування, залишилась візитом цілком задоволеною, додаткових питань, коментарів чи непорозумінь не лишилось. Згодом буду записуватись на наступну консультацію.
Олена 29 Апрель 2024
Мені сподобалось спілкування з лікарем, її відношення, відповіла на всі питання, призначила не дороге лікування. Мені сподобалось
Вадим 25 Апрель 2024
Хороший лікар, має індивідуальний підхід до пацієнта, прийом сподобався
Діана 02 Апрель 2024
Отримала змістовну консультацію, лікарка мені призначила лікування, вже приймаю і почуваю себе краще, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right