Лікар Психіатр Кушнірук Ірина Семенівна на Doc.ua

Відгуки про Кушнірук Ірина Семенівна

Консультація від1200 грн
Лікар веде прийом пацієнтів з початковими проявами невротичних розладів (порушення сну, емоційна нестійкість, психосоматичні проблеми, вегетативні дисфункції) і прикордонними станами. Лікує фобічні розлади, тривожні і панічні атаки, депресії. Спеціалізується на когнітивно-поведінковій терапії, психофармакотерапії, раціональної психотерапії і т.д. Консультує з питань різного роду залежностей.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 320 відгуків

Анастасія 24 Червень 2024
Хороша, чемна лікарка, ставила багато уточнювальних питань, щоб краще розібратись що відбувається, почала лікування за її порадами.
Неллі 06 Червень 2024
Все добре було, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Світлана 21 Травень 2024
Звертаюся до Ірини Семенівною за допомогою уже давно. Лікар надзвичайно чуйна, дійсно дуже професійно ставиться до своєї робити, ніколи не перебиває, уважно завжди вислухає, задасть уточнюючи питання. Не відмахується, як буває інколи, а навпаки завжди хоче допомогти - в наш час це дійсно дуже важливо. Тому я завжди дуже залишаюся задоволена роботою цього спеціаліста, всім рекомендую.
Вікторія 17 Травень 2024
Консультація пройшла нормально, візитом залишилась задоволеною.
Надія 09 Травень 2024
Консультація пройшла добре, жодних нарікань, отримала відповіді на свої запитання, від візиту отримала усе, що хотіла.
Михайло 06 Травень 2024
Тетяна 01 Травень 2024
Лікар дуже структуровано й цілком у доступній формі надала інформацію. Під час консультації було дуже комфортно, отримала відповіді на усі запитання, запропонувала гарну систему лікування, залишилась візитом цілком задоволеною, додаткових питань, коментарів чи непорозумінь не лишилось. Згодом буду записуватись на наступну консультацію.
Олена 29 Квітень 2024
Мені сподобалось спілкування з лікарем, її відношення, відповіла на всі питання, призначила не дороге лікування. Мені сподобалось
Вадим 25 Квітень 2024
Хороший лікар, має індивідуальний підхід до пацієнта, прийом сподобався
Діана 02 Квітень 2024
Отримала змістовну консультацію, лікарка мені призначила лікування, вже приймаю і почуваю себе краще, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right