Врач Эндокринолог Теплая Елена Валерьевна на Doc.ua

Отзывы о враче Теплая Елена Валерьевна

Кандидат медицинских наук
Врач-эндокринолог, кандидат медицинских наук, имеет высшую категорию, выполняет УЗИ щитовидной железы, специализируется на проведении лечения сахарного диабета, эндокринного ожирения, кетоацидоза, патологий надпочечников, щитовидной и паращитовидной желез.
УРО-ПРО (KYIVCLINIC МЦ)
ул. Николая Василенко, 7на карте
Соломенскийм. Нивки
Вс 27 Ноябрь Пн 28 Ноябрь Вт 29 Ноябрь keyboard_arrow_right
Євгенія 15 Ноябрь 2022
Мені не сподобалось як лікарка вела зустріч. Я перший раз прийшла, вона абсолютно не слідувала коло опитування пацієнтів, також вона мене не питала взагалі та за мою спадковість. Не питала мою причину захворювання, підтверджувала що це все через зайву вагу, а не через генетичну спадковість, не слухала мої скарги. Не задоволена залишилась її роботою
Владимир 05 Январь 2022
Доктор понравился. Квалифицированный и внимательный.
Юлия 06 Декабрь 2021
Мені дуже сподобалась лікар! Лікар дуже уважна, дуже компетентна, надала багато порад, обстеження було дуже дбайливе. Мені прийом дуже сподобався
Анна 22 Ноябрь 2021
Это мой постоянный врач. Она самая толковая из всех которых я посещала и хорошо разбирается в моем диагнозе. Рекомендую
Светлана 10 Ноябрь 2021
Доктор большой профессионал, помог своей консультацией и успокоил. Я очень довольна.
Олеся 01 Ноябрь 2021
Олена Валеріївна - професіонал!
Елена 02 Август 2021
Замечательный доктор.
Олександра 09 Июнь 2021
Лікар дуже великий молодець! Лікар розбирається та чітко пояснює причину, описує її та чітко говорить що потрібно робить
Анна 12 Май 2021
Лікарка компетентна, ввічлива, турботлива й дає гарні рекомендації.
Богдана 05 Май 2021
Дуже приємний лікар, класно вислухала. Мені подобається підхід, те як спілкувалася та порадила, які аналізи здати. Я задоволена.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right