4.7
Врач Невролог Литвиненко  Елена  Эрастовна на Doc.ua

Отзывы о Литвиненко Елена Эрастовна

Врач невролог высшей категории. Специализируется на проведении неврологического осмотра детей от 0 до 18 лет, обследовании и назначении лечения. Лечит такие заболевания, как последствия перинатального поражения ЦНС, неврозоподобные состояния, ВСД, последствия черепно-мозговых травм, ДЦП и другие.
4.7

Проверенные отзывы о враче отзыва

Юлія 22 Январь 2024
Нормально все було. Лікар ретельно оглянула дитину, хоть це і була онлайн консультація. Намагалася максимально зробити як фізичний візит. Перевіряла як дитина реагує. Нам сподобалось. Ці консультації будемо виконувати, що надала лікар. Ще запишемося на візит обов'язково.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Марія 05 Январь 2024
Лікар все чудово пояснила, надала гарну і дуже інформаційну консультацію, мені все було зрозуміло, надалі буду приходити саме до цього лікаря, прийомом задоволена
Златослав 14 Ноябрь 2023
Лікар відповіла максимально на всі питання,  дала аргументовані відповіді, негативного ставлення до лікаря немає, лікар максимально компетентна у своїх питаннях
Направлено в клинику
Артем 17 Февраль 2023
Дуже багато було рекомендацій які мені були не зрозумілі, я не отримала те що було бажано, мені було потрібно щоб лікарка оглянула мою дитину, було багато слів, але конкретики я не побачила. Візит не сподобався