4.7
Лікар Невролог Литвиненко  Олена  Ерастівна на Doc.ua

Відгуки про Литвиненко Олена Ерастівна

Лікар невролог вищої категорії. Спеціалізується на проведенні неврологічного огляду дітей від 0 до 18 років, обстеженні та призначені лікування. Лікує такі захворювання, як: наслідки перинатального ураження ЦНС, неврозоподібні стани, ВСД, наслідки черепно-мозкових травм, ДЦП та інші.
4.7

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Юлія 22 Січень 2024
Нормально все було. Лікар ретельно оглянула дитину, хоть це і була онлайн консультація. Намагалася максимально зробити як фізичний візит. Перевіряла як дитина реагує. Нам сподобалось. Ці консультації будемо виконувати, що надала лікар. Ще запишемося на візит обов'язково.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Марія 05 Січень 2024
Лікар все чудово пояснила, надала гарну і дуже інформаційну консультацію, мені все було зрозуміло, надалі буду приходити саме до цього лікаря, прийомом задоволена
Златослав 14 Листопад 2023
Лікар відповіла максимально на всі питання,  дала аргументовані відповіді, негативного ставлення до лікаря немає, лікар максимально компетентна у своїх питаннях
Направлено до клініки
Артем 17 Лютий 2023
Дуже багато було рекомендацій які мені були не зрозумілі, я не отримала те що було бажано, мені було потрібно щоб лікарка оглянула мою дитину, було багато слів, але конкретики я не побачила. Візит не сподобався