Врач Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Силенко Денис Васильевич на Doc.ua
Денис Васильевич проводит панч и шейв биопсию, дерматоскопию новобразований, радиоволновое лечение новообразований. Лечит: аллергический контактный дерматит, герпес (простой, опоясывающий, генитальный), гонорею, грибок кожи (дерматофития), ихтиоз, красный плоский лишай, микоплазмоз, очаговую склеродермию, папилломавирусную инфекцию, себорею, уреоплазмоз, хламидиоз и другие дерматовенерологические заболевания

Проверенные отзывы о враче 74 отзыва

Юрій 01 Апрель 2024
Доволі приємний лікар, все непогано пояснив по проблемі, діагностиці, та шляхам її вирішення, консультацією в цілому я задоволений, дякую.
Тамара 19 Март 2024
Сподобався лікар, візит пройшов чудово. Все дуже суперово було.
Олена 13 Март 2024
Можу оцінити на п'ять, все сподобалося, дякую.
Євгенія 12 Февраль 2024
Перше враження від консультації - дуже позитивне, але про результат цієї консультації зможу сказати згодом, наразі сказати ще нічого, але лікар, на перший погляд, професійний, приємний в спілкуванні.
Діана 20 Январь 2024
Дуже все добре і корисно пройшло.
Юрій 08 Декабрь 2023
Прийом розпочався вчасно, лікар дуже приємний, швидко була надана допомога консультація і процедура, я дуже задоволений, лікаря рекомендую
Марія 06 Декабрь 2023
Лікар відповів на мої запитання, детально оглянув, звернув увагу не на одну у мене проблему, зробив призначення. Наразі буду дивитись як проходитиме лікування.
Юлія 10 Ноябрь 2023
Все сподобалось
Катерина 04 Ноябрь 2023
Залишилась задоволеною, бо через тривогу я запізнилась, але лікар не зважаючи на це, все одно мене прийняв, й хоча часу приділив менше, я отримала усе, на що розраховувала.
Юрій 04 Ноябрь 2023
Лікар усе пояснив, надав варіанти лікування. Мені сподобалась консультація.
5 6 7 8 chevron_right