Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Сіленко Денис Васильович на Doc.ua
Денис Васильович проводить панч і шейв біопсію, дерматоскопію новобразованій, радіохвильове лікування новоутворень. Лікує: алергічний контактний дерматит, герпес (простий, оперізуючий, генітальний), гонорею, грибок шкіри (дерматофітіях), іхтіоз, червоний плоский лишай, мікоплазмоз, осередкову склеродермію, папіломавірусну інфекцію, себорею, уреоплазмоз, хламідіоз та інші дерматовенерологічні захворювання

Перевірені відгуки про лікаря 74 відгуки

Юрій 01 Квітень 2024
Доволі приємний лікар, все непогано пояснив по проблемі, діагностиці, та шляхам її вирішення, консультацією в цілому я задоволений, дякую.
Тамара 19 Березень 2024
Сподобався лікар, візит пройшов чудово. Все дуже суперово було.
Олена 13 Березень 2024
Можу оцінити на п'ять, все сподобалося, дякую.
Євгенія 12 Лютий 2024
Перше враження від консультації - дуже позитивне, але про результат цієї консультації зможу сказати згодом, наразі сказати ще нічого, але лікар, на перший погляд, професійний, приємний в спілкуванні.
Діана 20 Січень 2024
Дуже все добре і корисно пройшло.
Юрій 08 Грудень 2023
Прийом розпочався вчасно, лікар дуже приємний, швидко була надана допомога консультація і процедура, я дуже задоволений, лікаря рекомендую
Марія 06 Грудень 2023
Лікар відповів на мої запитання, детально оглянув, звернув увагу не на одну у мене проблему, зробив призначення. Наразі буду дивитись як проходитиме лікування.
Юлія 10 Листопад 2023
Все сподобалось
Катерина 04 Листопад 2023
Залишилась задоволеною, бо через тривогу я запізнилась, але лікар не зважаючи на це, все одно мене прийняв, й хоча часу приділив менше, я отримала усе, на що розраховувала.
Юрій 04 Листопад 2023
Лікар усе пояснив, надав варіанти лікування. Мені сподобалась консультація.
5 6 7 8 chevron_right