Врач Эндокринолог Басанько Наталья Дмитриевна на Doc.ua

Отзывы о Басанько Наталья Дмитриевна

Консультация от800 грн
Диагностирует, лечит болезни, возникающие в щитовидной железе, надпочечниках, гипоталамусе, поджелудочной, гипофизе, шишковидном теле. Регулирует гормоны в организме, лечит гормональный дисбаланс.
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 373 отзыва

Анастасія 12 Июль 2024
Лікар нам сподобався. Консультація пройшла чудово. Лікар все нам доступно пояснила, дуже залишилися задоволені лікарем.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Тетяна 12 Июль 2024
Мене влаштувала консультація наддана моїй дитині.
Наталя 11 Июнь 2024
Раїса 08 Июнь 2024
Прийом сподобався, до лікаря зверталась не перший раз, дуже досвідчений лікар
Владислав 08 Июнь 2024
До лікаря зверталися вже не перший раз, лікарем задоволені
Направлено в клинику
Тарасюк Інна Анатоліївна 07 Июнь 2024
Лікаря обирала по відгукам на doc.ua, але нажаль вони виявились не достовірними. На прийом прийшла з обстеженнями. В обстеженнях значно підвищений індекс хома, що є ознакою інсулінорезистентності. Я йшла до лікаря щоб розібратися що робити, щоб не дійти до цукрового діабету. На прийомі лікар, не зрозуміло для чого, переписала вручну на бланк лікарні всі обстеження, який потім віддала мені. Для чого не розумію, вони були роздруковані. Приписала хоффтол для печінки і ще здати аналіз на вітамін D. На моє питання що робити з інсулінорезистентністю - отримала геніальну відповідь досвідченого лікаря: «Подивіться в інтернеті, там по цьому є багато. Знайдіть які продукти з низьким глікемічним індеком і їх можна їсти» ???????????????????? це для цього я прийшла до лікаря і заплатила 800 грн за прийом??? Щоб мені сказали почитати в інтернеті??? Просто шок. Такий досвід вперше. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Валерія 06 Июнь 2024
Візитом задоволена, все добре, дякую.
Марія 04 Июнь 2024
Юлія 25 Май 2024
Все пройшло добре, але хотілося б, щоб консультація тривала більше по часу,
Роксолана 18 Апрель 2024
Пройшов візит добре у цього спеціаліста, мені все дуже сподобалося.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right