Лікар Ендокринолог Басанько Наталія Дмитрівна на Doc.ua

Відгуки про Басанько Наталія Дмитрівна

Консультація від800 грн
Діагностує, лікує хвороби, які виникають в щитовидній залозі, надниркових залозах, гіпоталамусі, підшлункової, гіпофізі, шишковидному тілі. Регулює гормони в організмі, лікує гормональний дисбаланс.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 373 відгуки

Анастасія 12 Липень 2024
Лікар нам сподобався. Консультація пройшла чудово. Лікар все нам доступно пояснила, дуже залишилися задоволені лікарем.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Тетяна 12 Липень 2024
Мене влаштувала консультація наддана моїй дитині.
Наталя 11 Червень 2024
Раїса 08 Червень 2024
Прийом сподобався, до лікаря зверталась не перший раз, дуже досвідчений лікар
Владислав 08 Червень 2024
До лікаря зверталися вже не перший раз, лікарем задоволені
Направлено до клініки
Тарасюк Інна Анатоліївна 07 Червень 2024
Лікаря обирала по відгукам на doc.ua, але нажаль вони виявились не достовірними. На прийом прийшла з обстеженнями. В обстеженнях значно підвищений індекс хома, що є ознакою інсулінорезистентності. Я йшла до лікаря щоб розібратися що робити, щоб не дійти до цукрового діабету. На прийомі лікар, не зрозуміло для чого, переписала вручну на бланк лікарні всі обстеження, який потім віддала мені. Для чого не розумію, вони були роздруковані. Приписала хоффтол для печінки і ще здати аналіз на вітамін D. На моє питання що робити з інсулінорезистентністю - отримала геніальну відповідь досвідченого лікаря: «Подивіться в інтернеті, там по цьому є багато. Знайдіть які продукти з низьким глікемічним індеком і їх можна їсти» ???????????????????? це для цього я прийшла до лікаря і заплатила 800 грн за прийом??? Щоб мені сказали почитати в інтернеті??? Просто шок. Такий досвід вперше. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Валерія 06 Червень 2024
Візитом задоволена, все добре, дякую.
Марія 04 Червень 2024
Юлія 25 Травень 2024
Все пройшло добре, але хотілося б, щоб консультація тривала більше по часу,
Роксолана 18 Квітень 2024
Пройшов візит добре у цього спеціаліста, мені все дуже сподобалося.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right