Лікар Ендокринолог Басанько Наталія Дмитрівна на Doc.ua

Відгуки про Басанько Наталія Дмитрівна

Діагностує, лікує хвороби, які виникають в щитовидній залозі, надниркових залозах, гіпоталамусі, підшлункової, гіпофізі, шишковидному тілі. Регулює гормони в організмі, лікує гормональний дисбаланс.

Перевірені відгуки про лікаря 364 відгуки

Роксолана 18 Квітень 2024
Пройшов візит добре у цього спеціаліста, мені все дуже сподобалося.
Ганна 15 Квітень 2024
Лікар уважно вислухала мою проблему, призначила необхідні аналізи, спілкувалися онлайн, перші враження хороші, планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Олександра 13 Квітень 2024
Консультація пройшла добре, все сподобалось, лікарка змогла допомогти, я отримала усе, що хотіла.
Тетяна 04 Квітень 2024
За онлайн консультацію ставлю чотири з плюсом - сама консультація мені дуже сподобалась, єдине, не зручно було читати висновок, бо він був написаний від руки, набагато зручніше було б, якщо його прислали у друкованому варіанті.
Наталія 30 Березень 2024
Іванна 22 Березень 2024
Все влаштувало, зручний формат консультації, інформативно, планую повторну зустріч, дякую.
Марина 21 Березень 2024
Мені дуже сподобалася консультація. Лікар чудовий фахівець своєї справи.
Аліна 02 Березень 2024
Сподобалася онлайн консультація у цього лікаря.  Лікар усе чітко пояснив, ознайомився з результатами аналізів, вписав лікування. Ми дуже задоволені прийомом, при потребі будемо ще звертатися за консультацією.
Вікторія 29 Лютий 2024
Дуже хороший лікар, дуже сподобався. Ми залишилися дуже задоволені роботою лікаря. Лікар на всі наші питання відповіла, вислухала. Плануємо звертатися до лікаря ще
28 Лютий 2024
Все пройшло добре