Врач Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Терещенко Анна Юрьевна на Doc.ua
Врач второй категории
Консультация от650 грн
Врач проводит диагностику и лечение такой болезни, как угревая болезнь, розацеа, периоральный дерматит, себорейный дерматит, атопический дерматит, герпес, микозы кожи, онихомикоз, аллергодерматоз, стрептодермия, экзема, псориаз. Проводит дерматоскопию и удаление новообразований кожи (родинки, себорейные кератомы, папилломы, ангиомы, бородавки, контагиозный моллюск).
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 197 отзывов

Роман 06 Июль 2024
Хороші враження, я отримав доступну, правильну консультацію, отримав діагноз і лікування. Лікування триває, результат буде через місяць. Якщо буде необхідно, звернуся до лікаря на наступний прийом
Олена 04 Июль 2024
Єгор 23 Июнь 2024
Мені все сподобалося, лікар відповів на всі питання, задоволені візитом до лікаря
Крістіна 23 Июнь 2024
Лікар дуже зрозуміло пояснила як проходить лікування, одразу зрозуміла в чому проблема, провела огляд, прийом пройшов добре. Записалася до лікаря на повторний прийом. В цілому все сподобалося, я задоволена
Юлія 19 Июнь 2024
Відповіді лікарки мене задовольнили, надала чітку консультацію, й в принципі спілкування було приємне.
Анна 16 Июнь 2024
Змістовний прийом, все по суті, я задоволена отриманою консультацією, все було добре. Дякую!
Марія 14 Июнь 2024
Юлія 14 Июнь 2024
Професійний лікар, візит пройшов просто чудово. Лікар нам дуже сподобався.
Меланія 10 Июнь 2024
Обслуговування на вищому рівні, все дуже приємно, коректно. Прийом сподобався, я задоволена візитом до лікаря, плануємо звернутися ще
Богдан 07 Июнь 2024
Сподобалося що лікар дуже швидко все зрозуміла, розібралася у проблемі. Дала мені чітко зрозуміти, як саме можна вилікувати цю проблему. Лікар дійсно гарний спеціаліст, була справжня економія часу.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right