Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Терещенко Анна Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від650 грн
Лікар проводить діагностику і лікування такої хвороби, як вугрова хвороба, розацеа, періоральний дерматит, себорейний дерматит, атопічний дерматит, герпес, мікози шкіри, оніхомікоз, алергодерматози, стрептодермії, екземи, псоріаз. Проводить дерматоскопію і видалення новоутворень шкіри (родимки, себорейні кератоми, папіломи, ангіоми, бородавки, контагіозний молюск).
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 201 відгук

Дарина 07 Серпень 2024
Сподобалось лояльне відношення та освіченість фахівця. Усе пройшло добре.
Катерина 01 Серпень 2024
Вікторія 29 Липень 2024
Лікар дуже сподобався, консультація пройшла чудово. Все було добре.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Каріна 24 Липень 2024
Лікар насправді дуже кваліфікована людина, дуже доступно все пояснила, класно все розказала стосовно моєї проблеми. Відповіла на всі поставленні їй питання. Залишилася дуже задоволена візитом.
Роман 06 Липень 2024
Хороші враження, я отримав доступну, правильну консультацію, отримав діагноз і лікування. Лікування триває, результат буде через місяць. Якщо буде необхідно, звернуся до лікаря на наступний прийом
Олена 04 Липень 2024
Єгор 23 Червень 2024
Мені все сподобалося, лікар відповів на всі питання, задоволені візитом до лікаря
Крістіна 23 Червень 2024
Лікар дуже зрозуміло пояснила як проходить лікування, одразу зрозуміла в чому проблема, провела огляд, прийом пройшов добре. Записалася до лікаря на повторний прийом. В цілому все сподобалося, я задоволена
Юлія 19 Червень 2024
Відповіді лікарки мене задовольнили, надала чітку консультацію, й в принципі спілкування було приємне.
Анна 16 Червень 2024
Змістовний прийом, все по суті, я задоволена отриманою консультацією, все було добре. Дякую!
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right