Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Терещенко Анна Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Терещенко Анна Юріївна

Лікар другої категорії
Лікар проводить діагностику і лікування такої хвороби, як вугрова хвороба, розацеа, періоральний дерматит, себорейний дерматит, атопічний дерматит, герпес, мікози шкіри, оніхомікоз, алергодерматози, стрептодермії, екземи, псоріаз. Проводить дерматоскопію і видалення новоутворень шкіри (родимки, себорейні кератоми, папіломи, ангіоми, бородавки, контагіозний молюск).

Перевірені відгуки про лікаря 181 відгук

Олексій 22 Квітень 2024
Візитом задоволений, все влаштувало, дякую.
Вероніка 17 Квітень 2024
Чудовий лікар, дуже сподобався. Візит пройшов прекрасно.
Аліна 15 Квітень 2024
Все було супер! Лікар оглянула, дала відповіді на всі питання, призначила лікування, буде повторний огляд після лікування, прийом сподобався
Станіслава 12 Квітень 2024
Лікарка дуже приємна, уважна, детально все мені пояснила, провела діагностику та процедури, наразі моя проблема вирішена, звертатимуся, в разі потреби. Дуже приємно було сати справу з таким фахівцем. Дякую.
Направлено до клініки
Дмитро 27 Березень 2024
Візит пройшов більш - менш нормально. Хотілось більше інформативності від лікаря.
Артем 25 Березень 2024
Не вперше уже на візиті у цього спеціаліста. Все пройшло як завжди чудово, все було класно.
Віталій 15 Березень 2024
Візит пройшов чудово. Лікар обізнаний та  добре підкований у своїй справі. Видно що лікар, добре знає свою справу. Лікар все доступно пояснив та чітко відповів на усі мої запитання.
Тетяна 13 Березень 2024
Все було добре, лікар провела процедуру, неболяче, я задоволена роботою лікаря
Дмитро 06 Березень 2024
Мені все сподобалося, лікар дуже інформативно все пояснила, відповіді розгорнуті, дала відповіді на всі питання
Дарина 06 Березень 2024
Лікарка усе доступно пояснила й відповіла на усі мої додаткові питання, чітко розказала як лікувати мою проблему. В цілому я залишилась задоволеною.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right