Врач Невролог, Рефлексотерапевт, Врач функциональной диагностики, Эпилептолог, Сомнолог, Нейрофизиолог Николайчук Андрей Сергеевич на Doc.ua
Врач второй категории
Консультация от900 грн
Врач-невролог занимается диагностикой и лечением заболеваний неврологического профиля у взрослых и детей с 8 лет, имеет опыт работы с пациентами в направлениях: эпилептология, вертебрология, рефлексотерапия. Врач проводит диагностику и лечение всех форм эпилепсии, принимает пациентов с наиболее редкими и сложными диагнозами, головными болями неясного генеза, при головокружениях, болях в суставах, после перенесенных заболеваний и травм головы, всех отделов позвоночника. Владеет методиками внутрисуставных инъекций, паравертебральных блокад и акупунктуры
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 47 отзывов

Владислав 20 Июнь 2024
Андрій Сергійович дуже компетентний лікар. Відкрив для мене дещо нове, в плані лікування та прописаних препаратів. Лікар назначив хороший курс лікування. Загалом я залишився задоволений візитом, все пройшло просто чудово. Все було добре.
Олена 18 Июнь 2024
У лікаря була перший раз, лікар професійно дав оцінку моїй хворобі, компетентно підійшов до діагнозу, візитом до лікаря задоволена
Анна 18 Июнь 2024
Лікар дуже сподобався, лікар має цікавий підхід до клієнтів, лікування мені підійшло, прийом сподобався
Ситуацию исправлено
Антон 17 Июнь 2024
Лікар швидко нас прийняв, не дуже заглиблювався у суть проблеми з якою звертались. Не рекомендую
Николайчук Андрей Сергеевич 25 Июнь 2024
Вітаємо! Ми цінуємо кожного нашого пацієнта, тому нам дуже важливо , щоб ваша проблема була максимально ефективно вирішена. У цьому випадку пацієнт не мав проблеми неврологічного профілю, саме тому був направлений до іншого вузького спеціаліста, адже ваше здоровʼя - наш пріоритет. Дякуємо пацієнту за зворотній звʼязок з нашим лікарем особисто, ми раді , що змогли допомогти, а наші рекомендації були повністю дотримані пацієнтом! Піклуємося про кожного з вас.
Андрій 11 Июнь 2024
Дуже хороший лікар, прийом сподобався
Микита 06 Июнь 2024
Первинна консультація сподобалася, лікар вислухав, призначив обстеження, розповів про лікування, дякую.
Олександр 06 Июнь 2024
Прийом сподобався, лікар має досвід, одразу виявив мою проблему і допоміг вирішити
Любов 17 Май 2024
Лікарем дуже задоволена.
Наталія 02 Май 2024
Видно що лікар добре розуміє свою справу. Працює на виско-кваліфікованому рівні. Лікар дуже приємна людина. Залишилися тільки позитивні враження від цього лікаря як від людини, так і від спеціаліста.
Валентина 26 Апрель 2024
Консультація дуже сподобалася, було багато корисної інформації. Лікар класний спеціаліст, видно що добре розбирається у своїй справі.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
5 chevron_right