Врач Невролог, Рефлексотерапевт, Врач функциональной диагностики, Эпилептолог, Сомнолог, Нейрофизиолог Николайчук Андрей Сергеевич на Doc.ua
Врач-невролог занимается диагностикой и лечением заболеваний неврологического профиля у взрослых и детей с 8 лет, имеет опыт работы с пациентами в направлениях: эпилептология, вертебрология, рефлексотерапия. Врач проводит диагностику и лечение всех форм эпилепсии, принимает пациентов с наиболее редкими и сложными диагнозами, головными болями неясного генеза, при головокружениях, болях в суставах, после перенесенных заболеваний и травм головы, всех отделов позвоночника. Владеет методиками внутрисуставных инъекций, паравертебральных блокад и акупунктуры

Проверенные отзывы о враче 38 отзывов

Валентина 26 Апрель 2024
Консультація дуже сподобалася, було багато корисної інформації. Лікар класний спеціаліст, видно що добре розбирається у своїй справі.
Віта 25 Апрель 2024
Хороший лікар, надав чудову консультацію. Все дуже сподобалося на цьому візиті. Дякую.
Анастасія 15 Апрель 2024
 Лікар надав усю необхідну інформацію стосовно моєї проблеми. Чітко усе пояснив, ознайомився ретельно з усіма результати обслідувань, надав всі рекомендації. Загалом лікар молодець, виконав свою роботу на відмінно.
Анастасія 10 Апрель 2024
Дуже професійний лікар, добре орієнтується у цій темі (я теж трохи розуміюсь в цій сфері), тому мені сподобався підхід й те, що він мені призначив правильне лікування.
Олег 08 Апрель 2024
Був дуже уважним, передивився висновки обстежень, призначив лікування. Візитом залишився задоволеним.
Іван 25 Март 2024
Катерина 11 Март 2024
Лікар уважний та досвідчений, окремо хочу відмітити те, як він професійно сформулював та визначив мій діагноз і не змусив мене зайвий раз хвилюватися. Дякую!
Володимир 11 Март 2024
Лікар сподобався - такий чутливий, вислухав все, дав поради. Консультація пройшла добре, залишилась задоволеною.
Ситуацию исправлено
Микола 04 Март 2024
Консультація взагалі ніяка. На прийом я приніс лікарю документи з попередніми висновками і аналізами, лікар навіть не захотів ознайомитися. Лікар не мав бажання допомогти, вислухати все не захотів, не провів огляд як невролог. Тривала консультація три хвилини, лікар написав рекомендації і сказав що все буде добре. Ми незадоволені
Николайчук Андрей Сергеевич 06 Март 2024
Доброго дня, ми вдячні пацієнту за зворотній зв'язок - це дуже важливо для нас, але ми хотіли б дещо прояснити ситуацію, яка склалась. В першу, чергу потрібно зазначити, що консультація була не 3 хв, а стандартно 30-40хв, підтвердженням тому є відео із камер, які стоять на ресепшн. Тому одразу хотіли б наголосити, що ця інформація не є достовірною. По-друге, щодо самої консультації - пацієнт звернувся зі скаргою на порушення сну, був зроблений неврологічний огляд та перевірена медична документація пацієнта, більшість з якої, були дослідження по серцю, холтер і тд. Що, як для лікаря невролога не є релевантним, особливо зі скаргою на порушення сну. Тому, було призначено додаткові обстеження і надані відповідні рекомендації, які б допомогли виявити причину порушення сну у пацієнта. Але пацієнт майже одразу відмовився, що дає право стверджувати, що пацієнт не був зацікавлений у вирішенні своєї проблеми.
Олександра 28 Февраль 2024
Лікар все детально пояснив, на всі мої питання відповів, прийом сподобався