Лікар Невролог, Рефлексотерапевт, Лікар функціональної діагностики, Епілептолог, Сомнолог, Нейрофізіолог Ніколайчук Андрій Сергійович на Doc.ua
Лікар-невролог займається діагностикою та лікуванням захворювань неврологічного профілю у дорослих і дітей з 8 років, має досвід роботи з пацієнтами в напрямках: епілептології, вертебрології, рефлексотерапії. Лікар проводить діагностику і лікування всіх форм епілепсії, приймає пацієнтів з найбільш рідкісними і складними діагнозами, головними болями неясного генезу, при запамороченнях, болях в суглобах, після перенесених захворювань і травм голови, всіх відділів хребта. Володіє методиками внутрішньосуглобових ін'єкцій, паравертебра

Перевірені відгуки про лікаря 39 відгуків

Наталія 02 Травень 2024
Видно що лікар добре розуміє свою справу. Працює на виско-кваліфікованому рівні. Лікар дуже приємна людина. Залишилися тільки позитивні враження від цього лікаря як від людини, так і від спеціаліста.
Валентина 26 Квітень 2024
Консультація дуже сподобалася, було багато корисної інформації. Лікар класний спеціаліст, видно що добре розбирається у своїй справі.
Віта 25 Квітень 2024
Хороший лікар, надав чудову консультацію. Все дуже сподобалося на цьому візиті. Дякую.
Анастасія 15 Квітень 2024
 Лікар надав усю необхідну інформацію стосовно моєї проблеми. Чітко усе пояснив, ознайомився ретельно з усіма результати обслідувань, надав всі рекомендації. Загалом лікар молодець, виконав свою роботу на відмінно.
Анастасія 10 Квітень 2024
Дуже професійний лікар, добре орієнтується у цій темі (я теж трохи розуміюсь в цій сфері), тому мені сподобався підхід й те, що він мені призначив правильне лікування.
Олег 08 Квітень 2024
Був дуже уважним, передивився висновки обстежень, призначив лікування. Візитом залишився задоволеним.
Іван 25 Березень 2024
Катерина 11 Березень 2024
Лікар уважний та досвідчений, окремо хочу відмітити те, як він професійно сформулював та визначив мій діагноз і не змусив мене зайвий раз хвилюватися. Дякую!
Володимир 11 Березень 2024
Лікар сподобався - такий чутливий, вислухав все, дав поради. Консультація пройшла добре, залишилась задоволеною.
Ситуацію виправлено
Микола 04 Березень 2024
Консультація взагалі ніяка. На прийом я приніс лікарю документи з попередніми висновками і аналізами, лікар навіть не захотів ознайомитися. Лікар не мав бажання допомогти, вислухати все не захотів, не провів огляд як невролог. Тривала консультація три хвилини, лікар написав рекомендації і сказав що все буде добре. Ми незадоволені
Ніколайчук Андрій Сергійович 06 Березень 2024
Доброго дня, ми вдячні пацієнту за зворотній зв'язок - це дуже важливо для нас, але ми хотіли б дещо прояснити ситуацію, яка склалась. В першу, чергу потрібно зазначити, що консультація була не 3 хв, а стандартно 30-40хв, підтвердженням тому є відео із камер, які стоять на ресепшн. Тому одразу хотіли б наголосити, що ця інформація не є достовірною. По-друге, щодо самої консультації - пацієнт звернувся зі скаргою на порушення сну, був зроблений неврологічний огляд та перевірена медична документація пацієнта, більшість з якої, були дослідження по серцю, холтер і тд. Що, як для лікаря невролога не є релевантним, особливо зі скаргою на порушення сну. Тому, було призначено додаткові обстеження і надані відповідні рекомендації, які б допомогли виявити причину порушення сну у пацієнта. Але пацієнт майже одразу відмовився, що дає право стверджувати, що пацієнт не був зацікавлений у вирішенні своєї проблеми.