Врач Нейрохирург Гармиш Андрей Романович на Doc.ua

Отзывы о враче Гармиш Андрей Романович

Кандидат медицинских наук
Нейрохирург высшей категории, с опытом работы в ведущих зарубежных клиниках специализируется на лечении радикулита, межпозвоночных грыж и протрузий, артроза, проводит лечебные блокады, оказывает помощь при компрессионных переломах, стенозе, гемангиомах и опухолях позвоночника, туннельном синдроме, пяточных шпорах и других патологиях неврологического профиля
Медицинский центр «Консилиум Медикал»
Ул. Глубочицкая, 17на карте
Подольскийм. Лукьяновская
Пн 03 Октябрь Вт 04 Октябрь Ср 05 Октябрь keyboard_arrow_right
Богдан 09 Август 2022
В жодному разі не рекомендую Гармаш А. !!!!!!! Як тільки вже заплатили гроші за операцію, ви його не цікавите. Ви пройдений етап. В нашому випадку відразу після операції по видаленню грижі, у рідної людини, на жаль пацієнта цієї особи, припинилось самостійне сечовипускання і дефекація. Він виписав пацієнта , на наступний день, на інвалідному візку, хоча на операцію прийшла самостійно ходяча людина, не дочекавшись навіть перевірки самостійного випорожнення після зняття катетера, що ставиться під час операції. Вже інші лікарі нейрохірурги встановили порушення функцій тазових органів, як ускладнення після проведеної операції. Через сайт зараз записалися з приводу всіх ускладнень - ніяк дану проблему не пов‘язує з оперативним втручанням, мантру заводить: «в тому відділі хребта не оперував». Рухливість не відновилася, стала гіршою ніж до, пацієнт навіть сам стояти не може. Коли почалися ускладнення після операції, прямим текстом порадив шукати іншого лікаря. Я розумію що мабуть можуть бути ускладнення після будь-якої операції, але наскільки легше пройти цей етап, коли ваш лікар - Людина, не байдужа, яка не кине на даному етапі, а супроводить на цьому важкому шляху відновлення. При спілкуванні з цією особою лише негатив, звинувачення, приниження, поводить себе як емоційно не зріла, хамовита людина. Прийшли з однією проблемой, пішли з двома. Обходьте 10 дорогою!!!!!
Александр 05 Февраль 2021
Доктор говорил очевидные вещи, и я это же могла ему рассказать не имея медицинского образования. Был не прием медицинский поговорили не о чем. Рекомендовал ребенку больше гулять. Доктор нам ничем не помог. Поэтому сделаем МРТ и поедем к другому доктору. Доктор не ставил диагноз и не осмотрел ребенка. Он выписал жалобы по здоровью и общими фразами и отправил нас.
Роман 28 Декабрь 2020
Все дуже добре. Прийняв та проконсультував. Все гарно.
Анастасия 05 Октябрь 2020
Гарний, досвідчений лікар. Все детально роз'яснив та допоміг.
Валерий 02 Октябрь 2020
По роботі лікаря претензій немає. Але ціни в клініці кусаються.
Светлана 19 Июнь 2020
Лікар дуже уважний.
Лилия 10 Апрель 2020
Врач ответил все вопросы.
Константин 06 Март 2020
Хороший подход, грамотный врач, все рассказал что нужно делать, чтобы справиться с моей ситуацией.
Андрей 14 Январь 2020
Доктор очень внимательный, ответил на все мои вопросы, провел хорошо консультацию. Я осталась довольна.
Тамар 13 Январь 2020
Доктора знаю давно. Очень вежливый и все понятно объясняет.