Врач Нейрохирург Гармиш Андрей Романович на Doc.ua

Отзывы о Гармиш Андрей Романович

Нейрохирург высшей категории, с опытом работы в ведущих зарубежных клиниках специализируется на лечении радикулита, межпозвоночных грыж и протрузий, артроза, проводит лечебные блокады, оказывает помощь при компрессионных переломах, стенозе, гемангиомах и опухолях позвоночника, туннельном синдроме, пяточных шпорах и других патологиях неврологического профиля

Проверенные отзывы о враче 92 отзыва

Микола 03 Июль 2023
Олексій 22 Июнь 2023
Александр 11 Май 2023
Ірина 03 Апрель 2023
Оперована Гарміш Андрієм Романовичем з приводу грижі L4 - L5 ендоскопічною технологією UBE (унілатеральна ендоскопічна дискектомія). Після операції пройшов біль у попереку та лівій нозі. Через 2 години після операції лікар дозволив вставати та ходити. В клініці за операцію заплатила значно менше ніж в Турції, знаю, бо напередодні моніторила вартість такої операції, і ціна там значно вища, при тому ще й у $. Дуже рекомендую лікаря!!! Компетентний професіонал дуже високого рівня! Також дякую сервісу Doc. Ua за швидкий запис)
Наталія 14 Март 2023
Я дуже задоволена візитом до Андрія Романовича, зверталася до нього вже вдруге, і планую звертатися до нього і надалі. У мене протрузії в хребті тому ніхто з лікарів не хотів вести мою хворобу, на відміну від Андрія Романовича, він одразу попередив, що лікування буде довгим та трудомістким. Призначив обстеження та комплексне лікування. І коли я прийшла на повторну консультацію, я вже почувала себе легше! Всім рекомендую цього професіонала у своїй справі!
Алексей 03 Февраль 2023
5 6 7 8 9 10 chevron_right