Киев
Врач онлайн
Врач Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Андреев Анатолий Леонидович на Doc.ua

Отзывы о Андреев Анатолий Леонидович

25лет опыта
1026отзывов
Анатолий Леонидович на протяжении многих лет занимается диагностикой, лечением, профилактикой болезней кожи, волос, ногтей. Обладает методикой дерматоскопии для диагностики онкозаболеваний кожи, производит удаление образований (родинки, папилломы и т. д.) на коже методом радиоволновой хирургии. Подходит к вопросам лечения комплексно на основании современных рекомендаций.
Кол-во заказов

Как мы формируем рейтинг?

• Рейтинг формируется из отзывов пациентов, квалификации, ученой степени
  • Все пациенты проходят верификацию модератором, чтобы исключить фиктивные отзывы
  • Негативные случаи обязательно рассматриваются администрацией
  • Если конфликтная ситуация урегулирована, негативная оценка не влияет на рейтинг

Проверенные отзывы о враче 1026 отзывов

Олена 11 Апрель 2024
Лікар дуже сподобався лікар, приділив мені багато уваги, все розповів, я задоволена лікарем
Сергій 08 Апрель 2024
Лікар дуже мені сподобався своєю відвертістю та відкритістю до спілкування, гарно провів огляд, прийом сподобався
Олександр 05 Апрель 2024
Гарний лікар, видно, що професіонал своєї справи, візитом до лікаря задоволені
Кирило 04 Апрель 2024
Консультація пройшла чудово, все дуже сподобалося.
Ігор 02 Апрель 2024
Консультація пройшла добре - інформація була надана в доступному, зрозумілому форматі.
Анастасія 02 Апрель 2024
Привітливий, мені сподобалось, що усе структуровано сказав, по ділу, ніякої води. Тобто консультація пройшла по ділу, все добре.
Антон 29 Март 2024
Лікар відповів на всі запитання, надав консультацію, дякую.
Світлана 28 Март 2024
Я дуже вдячна лікарю. Лікар дуже професійна людина, все пояснив що робити і що приймати. Я дуже вражена, лікар висококваліфікована людина, буду ще звертатися до лікаря. Лікаря всім рекомендую
Олександр 19 Март 2024
Чудово пройшов візит. Лікар добре мене проконсультував, надав усі необхідні рекомендації. Мені дуже сподобався професійний підхід лікаря і сама організація всього процесу була чітка.
Поліна 19 Март 2024
Візит пройшов чудово. Все було дуже клієнтоорієнтована, комфортно, зручно та приємно. Я просто в захваті від цього лікаря.
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right