Врач Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Андреев Анатолий Леонидович на Doc.ua
Консультация от 800 грн
Анатолий Леонидович на протяжении многих лет занимается диагностикой, лечением, профилактикой болезней кожи, волос, ногтей. Обладает методикой дерматоскопии для диагностики онкозаболеваний кожи, производит удаление образований (родинки, папилломы и т. д.) на коже методом радиоволновой хирургии. Подходит к вопросам лечения комплексно на основании современных рекомендаций.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 1046 отзывов

Анна 01 Июль 2024
Єгор 28 Июнь 2024
 Все було чудово. Лікар дуже сподобався.
Анонім 27 Июнь 2024
Лікар професіонал, все, що мене турбувало, я з'ясувала, залишилася дуже задоволеною прийомом, дякую!
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Людмила 25 Июнь 2024
Сподобалося на візиті. Лікар дуже хороший, кваліфікований спеціаліст.
Ілля 24 Июнь 2024
Я задоволений прийомом у лікаря Андрєєва, отримав потрібну інформацію, дякую.
Євгенія 11 Июнь 2024
Консультацією задоволена, все добре було, дякую.
Роман 07 Июнь 2024
Консультацією лікаря задоволений, отримав відповіді на питання, в цілому все добре.
Юлія 06 Июнь 2024
Я отримала результат який очікувала. Лікар все пояснив, я дуже задоволена. Наступний раз, якщо буде необхідно, буду звертатися тільки до цього лікаря
Крістіна 01 Июнь 2024
Суперово пройшов візит. Дуже все сподобалося.
Денис 01 Июнь 2024
Візит пройшов чудово. Лікар дуже професійно ставиться до своєї роботи. Допоміг з моєю проблемою. Питань взагалі ніяких не залишилося до роботи лікаря. Дійсно всім рекомендую цього спеціаліста.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right