Врач Дефектолог, Сурдопедагог Цвигун Анастасия  Тарасовна на Doc.ua

Отзывы о Цвигун Анастасия Тарасовна

Консультация от500 грн
Цвигун Анастасия Тарасовна - дефектолог, сурдопедагог и специалист по диагностике слуха сети ЛОР-центров и центров слуха "Беттертон". Занимается обнаружением и коррекцией нарушений речи и слуха, помогает пройти реабилитацию и адаптацию после слухопротезирования. Особое внимание уделяется развитию слухового восприятия.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче отзывов

Май 06 Февраль 2024
Все сподобалося на візиті. Все було чітко, дуже приємний простір. Лікар приємно поводилася, мені сподобався лікар.
Вадим 02 Ноябрь 2023
Анастасія Тарасівна дуже кваліфікований спеціаліст, багато має багаж знання у своїй справі, тепло мене зустріла. Я дуже приємно здивований лікарем, дуже сподобалось як людина та як фахівець.
Катерина 30 Октябрь 2023
Дитина залишилась задоволеною спілкуванням з цим логопедом настільки, що ми купили цілий пакет на 10 занять з нею.
Герман 30 Октябрь 2023
Дуже чуйний лікар, привертає до себе, нам все сподобалось, будемо звертатися до цього лікаря
Владислав 27 Октябрь 2023
Юрій 16 Октябрь 2023
У нас було перше заняття, лікарка скорегувала дії на майбутнє. Мені дуже сподобалось що лікарка швидко встановила контакт з дитиною, дитина з величезним задоволенням прийшла після заняття, заняття було різноманітне, були ігри, наліпки та малювання, ці сорок п'ять хвилин пролетіли як хвилина, на стільки було комфортно та цікаво з лікарем. Ми дуже залишились задоволені, ми довго шукали такого лікаря як вона.
Владислав 14 Октябрь 2023
Хочу подякувати Цвигун Анастасії Тарасівні, дитина та ми батьки задоволені, с перших секунд знайшла до дитини підхід, займається розвитком мовлення, дитині дуже подобається. Вона дуже приємна, ввічлива та доброзичлива видно що вона професіонал своєї справи.
Міла 15 Июнь 2023
Анастасія Тарасівна фахова людина. Все було вчасно та зручно. Будемо до неї звертатись ще.