Лікар Дефектолог, Сурдопедагог Цвігун Анастасія  Тарасівна на Doc.ua

Відгуки про Цвігун Анастасія Тарасівна

Консультація від500 грн
Цвігун Анастасія Тарасівна - дефектолог, сурдопедагог та спеціаліст з діагностики слуху мережі ЛОР-центрів та Центрів слуху “Беттертон”. Займається виявленням та корекцією порушень мовлення і слуху, допомагає пройти реабілітацію та адаптацію після слухопротезування. Особливу увагу приділяє розвитку слухового сприймання.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Май 06 Лютий 2024
Все сподобалося на візиті. Все було чітко, дуже приємний простір. Лікар приємно поводилася, мені сподобався лікар.
Вадим 02 Листопад 2023
Анастасія Тарасівна дуже кваліфікований спеціаліст, багато має багаж знання у своїй справі, тепло мене зустріла. Я дуже приємно здивований лікарем, дуже сподобалось як людина та як фахівець.
Катерина 30 Жовтень 2023
Дитина залишилась задоволеною спілкуванням з цим логопедом настільки, що ми купили цілий пакет на 10 занять з нею.
Герман 30 Жовтень 2023
Дуже чуйний лікар, привертає до себе, нам все сподобалось, будемо звертатися до цього лікаря
Владислав 27 Жовтень 2023
Юрій 16 Жовтень 2023
У нас було перше заняття, лікарка скорегувала дії на майбутнє. Мені дуже сподобалось що лікарка швидко встановила контакт з дитиною, дитина з величезним задоволенням прийшла після заняття, заняття було різноманітне, були ігри, наліпки та малювання, ці сорок п'ять хвилин пролетіли як хвилина, на стільки було комфортно та цікаво з лікарем. Ми дуже залишились задоволені, ми довго шукали такого лікаря як вона.
Владислав 14 Жовтень 2023
Хочу подякувати Цвигун Анастасії Тарасівні, дитина та ми батьки задоволені, с перших секунд знайшла до дитини підхід, займається розвитком мовлення, дитині дуже подобається. Вона дуже приємна, ввічлива та доброзичлива видно що вона професіонал своєї справи.
Міла 15 Червень 2023
Анастасія Тарасівна фахова людина. Все було вчасно та зручно. Будемо до неї звертатись ще.