Харьков
Врач Мануальный терапевт, Ортопед, Вертебролог Костюк Игорь Евграфович на Doc.ua

Отзывы о Костюк Игорь Евграфович

Консультация от 600 грн
Ортопед, вертебролог, артролог, мануальный терапевт. Основатель одноименной Клиники здорового позвоночника и суставов Доктора Костюка, оказывает эффективную ортопедическую и реабилитационную помощь пациентам с патологиями позвоночного стола, крупных и мелких суставов.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 227 отзывов

Олександра 20 Июнь 2024
Тетяна 19 Июнь 2024
Консультація пройшла добре, швидко та якісно.
Микола 01 Июнь 2024
Антон 25 Май 2024
На прийомі все було гаразд, дякую.
Ситуацию исправлено
Аліна 25 Май 2024
Лікар без рентгену поставив діагноз, який мене дуже засмутив і потім , після обстеження, не підтвердився. Призначив наколінники які мені зовсім не потрібні. Лікар за пів години прийому весь цей час намагався продати свою продукцію ( устілки,наколінники,якісь порошки,процедури).Намагся мені довести що мені необхідна процедура,я не знаю як вона називається правильно але суть в тому щоб ввести гіалуровану кислоту в коліно. Коли я прийшла до клініки щоб мені повернули кошти за наколінники. Поводив себе дуже агресивно и образливо. Доводив те що він правий і все бачить на око. Тому я максимально не раджу цю клініку и цього лікаря. По можливості повідомлю знайомим та друзям щоб до цієї клініки не зверталися.
Костюк Игорь Евграфович 30 Май 2024
Шановна Аліна Юріївна! Дякую за відгук маю пояснити деякі аспекти нашого спілкування. 1. Я працюю 40 років більше 20 000 пацієнтів вилікувалися у моїй клініці. Тому з першого погляду бачу проблему пацієнта. Але існує протокол обстеження, за яким потрібно зробити кілька обстежень. Ви зробили рентгенографію, яка не виявила кісткової патології. Потім мною було запропоновано УЗД або МРТ суглобів, але ви відмовилися від подальшого обстеження. 2. Вам був запропонований попередній курс лікування, в якому було кілька фізіотерапевтичних методик, ортопедичні вироби, препарати хондротропної дії. Від лікування ви відмовилися. Звісно ви маєте на це право. У середньовіччі лікарі мали такий вислів: "Або ви зі мною проти хвороби, або ви з хворобою проти мене". Я бажаю вам бути здоровою людиною, як і тисяча своїх пацієнтів, які стали здоровими.
Юлія 23 Май 2024
Марина 23 Май 2024
Все було супер.
Дмитро 03 Май 2024
Задоволений прийомом у лікаря, отримав все, на що розраховував, дякую.
Любов 15 Апрель 2024
Лікар дуже цікавий фахівець, видно з великим стажем у своїй роботі. Ходжу тепер до цього лікаря і на інші процедури. Дуже задоволена візитом у цього лікаря.
Тетяна 10 Апрель 2024
Сподобався візит до лікаря, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Харьков