Харків
Лікар Мануальный терапевт, Ортопед, Вертебролог Костюк Ігор Євграфович на Doc.ua

Відгуки про Костюк Ігор Євграфович

Консультація від600 грн
Ортопед, вертебролог, артрології, мануальний терапевт. Засновник однойменної Клініки здорового хребта та суглобів Доктора Костюка, надає ефективну ортопедичну та реабілітаційну допомогу пацієнтам з патологіями хребетного столу, великих і дрібних суглобів.
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 231 відгук

Сергій 23 Липень 2024
Сподобалось все й пояснення й загалом, усе!
В'ячеслав 12 Липень 2024
Хороший, тямущий лікар. Добре знає свою справу.Надав чудові рекомендації. Візит пройшов чітко, інформативно та в дуже  приємній атмосфері.
Антон 11 Липень 2024
Ставлю пятёрку, потому, что он профессиональный врач.
Тетяна 06 Липень 2024
Лікарем і клінікою задвоолена. все було добре, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Олександра 20 Червень 2024
Тетяна 19 Червень 2024
Консультація пройшла добре, швидко та якісно.
Микола 01 Червень 2024
Антон 25 Травень 2024
На прийомі все було гаразд, дякую.
Ситуацію виправлено
Аліна 25 Травень 2024
Лікар без рентгену поставив діагноз, який мене дуже засмутив і потім , після обстеження, не підтвердився. Призначив наколінники які мені зовсім не потрібні. Лікар за пів години прийому весь цей час намагався продати свою продукцію ( устілки,наколінники,якісь порошки,процедури).Намагся мені довести що мені необхідна процедура,я не знаю як вона називається правильно але суть в тому щоб ввести гіалуровану кислоту в коліно. Коли я прийшла до клініки щоб мені повернули кошти за наколінники. Поводив себе дуже агресивно и образливо. Доводив те що він правий і все бачить на око. Тому я максимально не раджу цю клініку и цього лікаря. По можливості повідомлю знайомим та друзям щоб до цієї клініки не зверталися.
Костюк Ігор Євграфович 30 Травень 2024
Шановна Аліна Юріївна! Дякую за відгук маю пояснити деякі аспекти нашого спілкування. 1. Я працюю 40 років більше 20 000 пацієнтів вилікувалися у моїй клініці. Тому з першого погляду бачу проблему пацієнта. Але існує протокол обстеження, за яким потрібно зробити кілька обстежень. Ви зробили рентгенографію, яка не виявила кісткової патології. Потім мною було запропоновано УЗД або МРТ суглобів, але ви відмовилися від подальшого обстеження. 2. Вам був запропонований попередній курс лікування, в якому було кілька фізіотерапевтичних методик, ортопедичні вироби, препарати хондротропної дії. Від лікування ви відмовилися. Звісно ви маєте на це право. У середньовіччі лікарі мали такий вислів: "Або ви зі мною проти хвороби, або ви з хворобою проти мене". Я бажаю вам бути здоровою людиною, як і тисяча своїх пацієнтів, які стали здоровими.
Юлія 23 Травень 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right