Харків
Лікар Мануальный терапевт, Ортопед, Вертебролог Костюк Ігор Євграфович на Doc.ua

Відгуки про Костюк Ігор Євграфович

Ортопед, вертебролог, артрології, мануальний терапевт. Засновник однойменної Клініки здорового хребта та суглобів Доктора Костюка, надає ефективну ортопедичну та реабілітаційну допомогу пацієнтам з патологіями хребетного столу, великих і дрібних суглобів.

Перевірені відгуки про лікаря 219 відгуків

Любов 15 Квітень 2024
Лікар дуже цікавий фахівець, видно з великим стажем у своїй роботі. Ходжу тепер до цього лікаря і на інші процедури. Дуже задоволена візитом у цього лікаря.
Тетяна 10 Квітень 2024
Сподобався візит до лікаря, дякую.
Оксана 05 Квітень 2024
Я только начала лечение у доктора, доктор назначил мне сеансы массажа, результат будет позже. Первые впечатления хорошие
Максим 02 Березень 2024
Візит пройшов дуже добре, адекватний лікар. Лікар зробив свою роботу  добре. Для себе я все вияснив, що мене цікавило, зробив  потрібні процедури. Задоволеним лишився після цього візиту.
Сергій 28 Лютий 2024
Лікар відповів на всі мої питання, назначив рентген і на основі діагностичних даних, лікар буде впроваджувати певне лікування. Консультацією задоволені, планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Юлія 27 Лютий 2024
Велике дякую лікарю, чудовий прийом, мені стало легше, рекомендую.
Тетяна 26 Лютий 2024
Мені дуже сподобався підхід лікаря до проблеми. Лікар все перевірив, провів огляд, надав послугу кваліфіковано, було дуже зручно. Прийом у лікаря мені дуже сподобався, після першого сеансу терапії мені стало набагато легше
Вікторія 10 Лютий 2024
Споджобався прийом у мануальноо терапевнта, він мені допоміг, дякую.
Вадим 05 Лютий 2024
Все пройшло добре, дякую.
Юлія 03 Лютий 2024
Все було по факту та по ділу. Все чудово пройшло, лікар допоміг з проблемою, тому ніяких зауважень немає.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Харків