Харьков
Врач УЗИ-специалист, Флеболог, Сосудистый хирург Родионов Алексей Сергеевич на Doc.ua

Отзывы о Родионов Алексей Сергеевич

Консультация от300 грн
Флеболог, сосудистый хирург занимается современной сосудистой хирургией хронических и подострых патологий венозного русла нижних конечностей, включая проведение склеротерапии, эндовазальной лазерной коагуляции и классическую хирургию сосудов. Проводит лечение варикоза, ангиотрофоневроза (синдром Рейно), аневризмы аорты, оказывает помощь при ранениях магистральных вен, патологических АВ-фистулах и т.д.
Отзыв

Проверенные отзывы о враче 791 отзыв

Сергій 12 Сентябрь 2024
Хороший, фаховий спеціаліст. Лікар чудово надав консультацію, відповів на усі наші запитання, було багато корисної інформації. Загалом цей лікар дуже нам сподобався.
29 Август 2024
Дуже сподобався лікар.Візит пройшов добре.
21 Август 2024
Дуже гарний лікар. Все було доволі швидко та професійно. Все дуже сподобалося на цьому візиті.
Людмила 21 Август 2024
Олексій Сергійович дійсно компетентний лікар, видно що людина своєму місці, знає свою справу чудово. Чітко та доступно все пояснив, завжди на зв'язку з пацієнтами. Вчасно та дуже швидко завжди відповідає на всі запитання. Хороший лікар це без перебільшення, завжди старається донести всю інформацію чітко без будь-якої води, так щоб простій людині все було зрозуміло. Цей лікар дуже сподобався.
19 Август 2024
Дуже уважний, ввічливий, професійний та фаховий лікар. Зразу визначив у чому саме полягає наша проблема, все доступно пояснив. Дуже залишилися задоволені візитом у цього лікаря.
15 Август 2024
Чудовий лікар, все було гаразд
10 Август 2024
Оксана 10 Август 2024
Лікар дуже сподобався. Візит пройшов доволі швидко, але лікар надав відповіді на всі запитання,  надав всі рекомендації та виписав дієве лікування.
Максим 24 Июль 2024
Ставлю найвищу оцінку, чудовий фахівець, я дуже задоволений прийомом, дякую.
Ольга 20 Июль 2024
Не вперше звертаюся до цього лікаря, все влаштовує. отримую потрібні мені консультації, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Харьков