Днепр
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Врач Гематолог Зиновьева  Елена  Григорьевна на Doc.ua

Отзывы о Зиновьева Елена Григорьевна

Консультация от 800 грн
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 22 отзыва

Алла 08 Июнь 2024
Консультація яка пройшла у цього лікаря нам дуже сподобалася. Все добре було.
Ситуацию исправлено
Валерія 05 Июнь 2024
Лікарка мене перебивала, не слухала, розповідала пів години як їй не подобається проводити онлайн консультацію, я переповідала свій анамнез і у висновку лікарка написала повну маячню. Я розповідала лікарю що я проходила повні обстеження в Україні на базі яких я проходила, чомусь лікар написала що я проходила в Австрії, але я там нічого не проходила і досить було дивне спілкування з нею, вона намагалася на мене наїхати що я не всі аналізи їй надіслала одразу, хоча мені сказали надіслати загальний аналіз крові не більше ніж два тижні давності. Не задоволена онлайн консультацією.
Зиновьева Елена Григорьевна 22 Июнь 2024
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук та зворотний зв’язок. Нам дуже важливо отримувати ваші думки, щоб постійно покращувати наш сервіс. Ми щиро перепрошуємо за незручності, які виникли під час вашої онлайн консультації. Наші лікарі дійсно надають перевагу особистим консультаціям у медичному центрі, проте ми прагнемо забезпечити якісне обслуговування і в онлайн форматі. Нам дуже шкода, що у вашому випадку це не було так. Ми вже намагалися зв’язатися з вами для врегулювання ситуації і будемо вдячні, якщо ви надасте нам можливість ще раз обговорити ваш випадок, щоб внести корективи та уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Ще раз просимо вибачення за всі незручності та дякуємо за ваше терпіння і розуміння. З повагою, AMBY medical center
Олена 01 Июнь 2024
Все було добре, ввічливо, приємно, прийом сподобався
Роман 01 Июнь 2024
Зручно, приємно, лікар дала відповіді на всі запитання, візитом задоволені
Валентина 29 Май 2024
Дуже кваліфікований лікар. Рекомендую
Єлизавета 15 Май 2024
Лікарка приємна, ввічлила, майстер своєї справи, я дуже задоволена прийомом. дякую.
Ніна 15 Май 2024
Консультація мені сподобалася, отримала потрібну інформацію та професійні поради, дякую.
Ситуацию исправлено
Наталья 11 Май 2024
Прием мне абсолютно не понравился. За такую стоимость консультации хотелось больше внимания и полноценную консультацию, а не пятнадцать минут и на выход. Рекомендации я получила, но мы абсолютно не обсудили побочные эффекты и необходимое питание. В назначениях тяжелы препараты, с доктором нет обратной связи, звонить можно только на ресепшен. При таких условиях пациент не знает что делать, поэтому должен быть другой подход к пациенту. Второй раз к доктору не буду обращаться
Зиновьева Елена Григорьевна 12 Май 2024
Наталя, ми можемо спланувати безкоштовну онлайн консультацію в зручний для Вас час і в будь-який день, щоб лікар зміг відповісти на запитання які залишились без відповіді. З Вами обов'язково зв'яжуться найближчим часом.
Світлана 11 Май 2024
З лікарем зустрічалися вже другий раз. Лікар все відповіла по додатковим обстеженням, онлайн консультація сподобалася, гарні враження
Ганна 08 Май 2024
Я дуже задоволена прийомом, отримала потрібну мені інформацію та відповіді на запитання, все цілком мене влаштувало, зауважень не маю. Дякую.
1 2 3

Все врачи Днепр