Дніпро
Лікар Гематолог Зінов'єва  Олена  Григорівна на Doc.ua

Відгуки про Зінов'єва Олена Григорівна

Перевірені відгуки про лікаря 17 відгуків

Єлизавета 15 Травень 2024
Лікарка приємна, ввічлила, майстер своєї справи, я дуже задоволена прийомом. дякую.
Ніна 15 Травень 2024
Консультація мені сподобалася, отримала потрібну інформацію та професійні поради, дякую.
Ситуацію виправлено
Наталья 11 Травень 2024
Прием мне абсолютно не понравился. За такую стоимость консультации хотелось больше внимания и полноценную консультацию, а не пятнадцать минут и на выход. Рекомендации я получила, но мы абсолютно не обсудили побочные эффекты и необходимое питание. В назначениях тяжелы препараты, с доктором нет обратной связи, звонить можно только на ресепшен. При таких условиях пациент не знает что делать, поэтому должен быть другой подход к пациенту. Второй раз к доктору не буду обращаться
Зінов'єва Олена Григорівна 12 Травень 2024
Наталя, ми можемо спланувати безкоштовну онлайн консультацію в зручний для Вас час і в будь-який день, щоб лікар зміг відповісти на запитання які залишились без відповіді. З Вами обов'язково зв'яжуться найближчим часом.
Світлана 11 Травень 2024
З лікарем зустрічалися вже другий раз. Лікар все відповіла по додатковим обстеженням, онлайн консультація сподобалася, гарні враження
Ганна 08 Травень 2024
Я дуже задоволена прийомом, отримала потрібну мені інформацію та відповіді на запитання, все цілком мене влаштувало, зауважень не маю. Дякую.
Марина 04 Травень 2024
Персонал ввічливий, клініка чудова
Олена 01 Травень 2024
Консультація пройшла чудово, все добре було.
Роман 20 Квітень 2024
Прийом сподобався
Вікторія 20 Квітень 2024
Сподобалося, що лікар уважно мене вислухала, дуже компетентна, зразу видно що розуміється у своїй справі. У мене низький гемоглобін роками, лікар одразу сказала можливу причину. Лікар дала рекомендації та назначила препарат, який достатньо швидко  підіймати гемоглобін перед операцією, це було для мене дуже важливо. Лікар надала достатньо інформації. Я навіть не очікувала такого гарного результату від онлайн консультації
Вікторія 17 Квітень 2024
Лікар вищий рівень.