Отзывы о диагностическом центре Нейромед, Центр МРТ диагностики и реабилитации в Сумах

• Парковка,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Сб: 8:00-20:00

ул. Ковпака 22 А/1. На карте

Клініка сподобалась .Персонал кваліфікованний і уважний.Обладнення нове. Рекомендую.

Сергій, 06.04.2024

Сподобалася клініка, пройшло усе доволі добре.У клініці дуже хороший, привітний, уважний персонал.

Сергій, 21.03.2024

Сподобалася клініка, було все чудово.У клініці дуже гарний колектив, красивий та сучасний дизайн. Дуже людське відношення до пацієнтів. Мені все дуже сподобалося у цій клініці

Олександр, 19.03.2024

Дуже гарна клініка, дуже гарний ремонт, ввічливий персонал і лікарі, нам сподобалася

Олег, 13.03.2024

Дуже сподобалася клініка, персонал уважний, все було ідеально. УЗД спеціаліст хороший, діагностику провів швидко, зауважень до персоналу не було

Надія, 06.03.2024

Дуже сподобалася клініка. У клініці було тепло, зручно, комфортно, все супер пройшло.

Наталія, 02.03.2024

Гарно зустріли, персонал ввічливий, лікар приємний

Олександр, 23.02.2024

Все непогано в клініці, але по приїзду виявили, що ганок увесь в кризі і людині на милицях по слизькому було дуже важко зайти в клініку, все це одразу виправили, дякую, але мали таку ситуацію.

Ігор, 19.02.2024

В клініці комфортно, лікар діагност гарний, обладнання нове.

Віталій, 12.02.2024

Дуже гарно у клініці. В середині ремонт красивий, дуже комфортно, гарне обслуговування. Прийняли мене дуже швидко, я майже не чекав. Мене дуже все задовольнило у клініці.

Іван, 10.02.2024

Візит сподобався - діагностику зробили професійно, усі були привітними.

Іван, 02.02.2024

Все сподобалось у клініці.  Добре усе пройшло.

Олександр, 13.01.2024

Все дуже добре і чудово відбулося.  Сподобалось у клініці.

Сергій, 18.12.2023

Візит в Нейромед сподобався - гарне відношення персоналу й інтер'єр сучасний.

Нікіта, 13.12.2023

Все задовільнило на сто відсотків. По часу прийняли вчасно. Чисто, зручно, якісно.  Уважно віднеслися.

Віталій, 16.11.2023

Клініка нова, красива, чистенька, персонал привітний та професійний, діагностика пройшла на відмінно.

Олег, 10.11.2023

Персонал клініки дуже гарний, дуже ввічливий, обізнаний, все розповідає. Клініка по сучасному виглядає, клініка сподобалась. Вже зі своїми колегами поділилась що мені дуже сподобалось в клініці, вже порекомендувала і скоро піду ще

Людмила, 20.10.2023

Все було чудово, медичний персонал привітний та ввічливий. Рекомендую

Олексій, 10.10.2023

Усе сподобалось - комфортно, зручно, усі уважні.

Віта, 27.09.2023

Я рядом живу с клиникой и раньше не знала что рядом есть такая хорошая клиника. Я очень довольна, спокойная обстановка, очень красиво, уютно. Доктор тоже мне очень понравилась, все рассказала, все было так, как я хотела

Ніна, 20.09.2023

ул. Харьковская, 23. На карте