Отзывы о диагностическом центре МДЦ Эксперт Сумы

ул. Троицкая, 48. На карте

Персонал дуже ввічливий, обслуговування на найвищому рівні, але не зрозуміла система надання знижок, зокрема, для УБД.

Ольга, 09.04.2024

Клініка сподобалася.Дуже гарний сервіс у цій клініці. Загалом все пройшло доволі нормально.

Віталій, 25.03.2024

Дуже задоволена цією клінікою. Адміністратор на рецепції просто молодець.

Олена, 25.03.2024

Сподобалася клініка. Все дуже добре було у цій клініці.Пройшло все швидко та якісно. Дуже сподобалося що все відбулося вчасно, згідно за заплановим часом.

Ірина, 25.03.2024

Клініка охайна, стерильна, чиста. Працівники клініки привітні дівчата. Діагностика пройшла на вищому рівні. Я дуже задоволена візитом в клініку

Олена, 12.03.2024

Персонал ввічливий, все пояснили, намагалися зробити все швидко, я задоволена візитом в клініку

Лариса, 07.03.2024

Все сподобалося у клініці. Все нормально пройшло. Сучасна, хороша клініка. Все добре було. В клініці все влаштувало.

Вікторія, 10.02.2024

Тільки позитивні враження, дякую за комфорт!

Олександр, 29.01.2024

Всім задоволена. Все влаштувало у клініці.

Олена, 04.01.2024

Обслуговування сподобалось, як пояснювали. Дівчата, що там працюють, молодці.

Євген, 23.12.2023

Клініка дуже хороша. Дівчата молодці на ресепшені, сервіс хороший.

Алла, 13.12.2023

Діагностика відбулася, все пройшло добре.

Тетяна, 06.11.2023

Визитом в клинику остался доволен - обслужили быстро и качественно, результат обследования получил уже через два часа.

Алексей, 03.10.2023