Відгуки про діагностичний центр МДЦ Експерт Суми

• Нд: вихідний

вул. Троїцька, 48. На карті

Діагностику зробили добре, я задовіолений обслуговуванням, дякую.

Юрій, 13.09.2024

Мені дуже сподобалася дана клініка. Все було гарно, чисто та привітно.

Роман, 10.09.2024

Діагностику провели добре, я задоволений, дякую.

Андрій, 09.09.2024

Персонал клініки уважний, доброзичливий, діагностику провели добре, ніяких зауважень не було

Ольга, 22.08.2024

Дуже сподобалася клініка, буду звертатися ще. Персонал дуже добрий, чуйний, доброзичливий. Адміністратор клініки вміє знайти рішення проблеми, дуже коректно спілкується з клієнтами, молодець!

Діана, 06.08.2024

Дуже сподобалася клініка, все добре було. Але хотілось б отримувати результати обстеження зразу в той самий день коли відбулася діагностика.

Валентина, 29.07.2024

Клініка дуже сподобалася, все було добре. Дякую

Ірина, 24.07.2024

Сподобалось відношення на реєстратурі, й спілкування із лікарем взагалі. В принципі сподобалось все.

Ярина, 20.07.2024

Я дуже задоволена клінікою і проведенням діагностики, звертатимуся, дякую.

Лідія, 11.07.2024

Дуже все добре було, зручно та комфортно у цій клініці. Пройшло все прекрасно.

Ольга, 08.07.2024

Дуже добре все пройшло. Мене все повністю влаштувало у цій клініці.

Роман, 04.07.2024

Гарне обслуговування, привітний персонал.

Артем, 02.07.2024

Сподобалася клініка, все було добре. Жіночка яка прибирає у цій клініці дуже мила та привітна.

Яна, 02.07.2024

Все було добре,прийсом мене цілком влаштував, звертатимуся, в разі потреби, дякую.

Олексій, 01.07.2024

Все було добре, дякую, проведення діагностики оцінюю на п'ять.

Наталія, 19.06.2024

Все сподобалося, лікарі ввічливі, гарно зустріли, прийом відбувся вчасно, не очікував прийом, діагностику провели швидко, ніяких негативних вражень у мене не лишилося

Юрій, 14.06.2024

Все пройшло добре, доволі чудова атмосфера була у клініці, все дуже сподобалося.

Дмитро, 14.06.2024

Не сподобалося, що нас прийняли не вчасно. Довелося очікувати ще додатково цілу годину - це було зовсім не комфортно, враховуючи те що нас навіть ніхто і не попередив. Але загалом клініка нормальна.

Ігор, 21.05.2024

Персонал дуже ввічливий, обслуговування на найвищому рівні, але не зрозуміла система надання знижок, зокрема, для УБД.

Ольга, 09.04.2024

Клініка сподобалася.Дуже гарний сервіс у цій клініці. Загалом все пройшло доволі нормально.

Віталій, 25.03.2024

Дуже задоволена цією клінікою. Адміністратор на рецепції просто молодець.

Олена, 25.03.2024

Сподобалася клініка. Все дуже добре було у цій клініці.Пройшло все швидко та якісно. Дуже сподобалося що все відбулося вчасно, згідно за заплановим часом.

Ірина, 25.03.2024

Клініка охайна, стерильна, чиста. Працівники клініки привітні дівчата. Діагностика пройшла на вищому рівні. Я дуже задоволена візитом в клініку

Олена, 12.03.2024

Персонал ввічливий, все пояснили, намагалися зробити все швидко, я задоволена візитом в клініку

Лариса, 07.03.2024

Все сподобалося у клініці. Все нормально пройшло. Сучасна, хороша клініка. Все добре було. В клініці все влаштувало.

Вікторія, 10.02.2024