Нейромед, Центр МРТ діагностики та реабілітації в Сумах

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Центр сучасної діагностики та реабілітації «Нейромед» у м. Суми спеціалізується на проведенні МРТ діагностики та лікуванні хребта та суглобів. У Центрі «Нейромед» встановлено МРТ обладнання останнього покоління, а реабілітація здійснюється за норвезькою технологією на підвісній системі Redcord Neurac. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

вул. Ковпака 22 А/1. На карті

Мережа медичних центрів «Нейромед» працює у різних містах України та надає своїм пацієнтам доступ до сучасних методів діагностики стану здоров’я людини.
Центр МРТ діагностики та реабілітації у м. Суми було відкрито у 2022 році. Основними напрямками діяльності медичного центру є:

• Магнітно-резонансна томографія (МРТ) виконується на абсолютно новому апараті експертного класу Philips Prodiva 1,5 Тесла. На даному МРТ апараті можна зробити МРТ голови, МРТ судин головного мозку, МРТ хребта, МРТ внутрішніх органів, МРТ суглобів.
  • Ультразвукова діагностика проводиться на УЗД апараті Toshiba Aplio 500, що дозволяє виявити найменші зміни в організмі людини. У нашому центрі ви зможете зробити УЗД внутрішніх органів, УЗД щитоподібної залози, УЗД серця, УЗД суглобів. В тому числі, проводяться УЗД обстеження для дітей.
  • Реабілітація хребта та суглобів представлена на норвезькій системі Redcord Neurac. Зарахунок унікальної методики реабілітації у підвішаному стані, пацієнти зможуть отримати швидкий результат покращення стану здоров’я та довгий терапевтичний ефект.

Консультативні прийоми лікарів представлені консультаціями невролога, дитячого невролога, ортопеда-травматолога, нейрохірурга, реабілітолога тощо.

Клініка сподобалась .Персонал кваліфікованний і уважний.Обладнення нове. Рекомендую.

Сергій, 06.04.2024

Сподобалася клініка, пройшло усе доволі добре.У клініці дуже хороший, привітний, уважний персонал.

Сергій, 21.03.2024

Сподобалася клініка, було все чудово.У клініці дуже гарний колектив, красивий та сучасний дизайн. Дуже людське відношення до пацієнтів. Мені все дуже сподобалося у цій клініці

Олександр, 19.03.2024

Дуже гарна клініка, дуже гарний ремонт, ввічливий персонал і лікарі, нам сподобалася

Олег, 13.03.2024

Дуже сподобалася клініка, персонал уважний, все було ідеально. УЗД спеціаліст хороший, діагностику провів швидко, зауважень до персоналу не було

Надія, 06.03.2024

ул. Троицкая, 48. На карті