Отзывы о диагностическом центре Оксфорд Медикал на ул. Жуковского

• Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Жуковского, 33. На карте

Приморский

Мені все сподобалося, було швидко, зручно, вчасно. Лікар діагностики - найкращий лікар, якого я зустрічала, все було добре

Маргарита, 15.04.2024

Все дуже сподобалося, приємний персонал, лікар УЗД дуже сподобався

Вікторія, 28.03.2024

Комфортна клініка, провели якісно діагностику, дякую.

Тетана, 12.03.2024

Понравилось отношение, быстрое обслуживание, то что приняли без задержек, всё подробно, доступно объяснили. Вопросов никаких нет, довольна.

Анастасія, 03.03.2024

Приятный врач, отличный УЗИ специалист, очень доступно объяснила увиденное во время диагностики.

Анастасія, 20.02.2024

Мне все очень понравилось. В клинике УЗИ специалист замечательный. Доктор все быстро и понятно мне объяснила, быстро провела осмотр, поэтому я очень довольна. Замечаний к работе клиники не было

Анастасия, 19.02.2024

В клініці все чудово, персонал привітний, дуже гарний лікар УЗД спеціаліст, залишилася задоволена

Оксана, 18.02.2024

Лікар УЗД прийняла за часом, дуже уважно поставилася, багато чого порадила.

Інна, 07.02.2024

Зручна та комфортна клініка, діагностику зробили якісно та інформативно, все сподобалося, дякую.

Уляна, 07.02.2024

Клініка  сподобалася. Все було добре, питань немає ніяких. Прекрасне обслуговування у клініці, все на найвищому рівні. Пройшло все чітко, швидко, якісно.Спеціалісти прекрасні у клініці, є з чим порівнювати.

Олександр, 06.02.2024

В клініці робили дитині УЗД серця (дитині 12 років), все було добре. Єдине, що мене не  влаштовує, що в клініці немає дитячого кардіолога, який міг зразу проконсультувати, подивитися знімки, призначити ліки якщо необхідно. Це незручно, будемо шукати кардіолога в іншій клініці

Аліна, 20.12.2023

Задоволена сервісом та комфортом і клініці, також проведенням діагностики, все пройшло добре, дякую!

Валерія, 05.12.2023

Дякую, клініка сподобалася, планую записатися до інших лікарів.

Анна, 26.11.2023

Сподобалось обслуговування, ставлення персоналу.

Наталія, 25.11.2023

В клініці працюють дуже ввічливі та професійні адміністратори.

Виктория, 19.10.2023

Прием был очень замечательный, доктор доступно мне объяснила все нюансы моего здоровья, какие у меня есть проблемы, объяснила к каким специалистам мне нужно обратиться. Очень компетентно, доктор молодец

Елена, 14.10.2023

Все було добре. Я не чекала свій час, пройшла швидко  УЗД судин голови та шиї  та почула відповіді на свої запитання. Все пройшло добре.

Інна, 22.09.2023

В клинике комфортно, все приветливые и хорошие. Меня всё устроило.

Виктория, 07.09.2023

Візитом залишилася не дуже задоволена - було досить брудно (особливо якщо враховувати що це медична установа). А ще, мені не сподобалося, що спеціаліст УЗД, який проводив мені діагностику, не коментував побачене, а мені доводилося всю інформацію у нього витягувати. Єдине, що було чудово, то це те, що прийняли мене не просто вчасно, а навіть трохи раніше.

Вікторія, 11.07.2023