Отзывы о диагностическом центре Андроцентр в Обухове

Киевская область, г. Обухов, ул. Каштановая, 13. На карте

Прийом сподобався, лікар УЗД доброзичливий, все розʼяснив, допоміг. Візитом до лікаря задоволені. Персонал клініки трохи втомлений під кінець робочого дня

Назар, 23.04.2024

Візитом задоволена - зустріли приємно та професійно.

Оксана, 23.04.2024

Дуже подобається дана клініка, часто користуємося послугами саме цієї клініки. Тут є все необхідне для проходження повного спектру обслідування.

Альона, 16.04.2024

Дуже сподобалася клініка і лікар, звертатимуся в разі потреби. Дякую.

Ірина, 12.04.2024

Клініка сподобалася, зауважень до персоналу не було, УЗД спеціаліст хороший, візит сподобався

Дмитро, 04.04.2024

В клинику обращалась уже не первый раз. К УЗИ специалисту, Горлушко Оксане Викторовне, обращалась первый раз. Я в восторге от доктора, доктор супер! Хорошее обслуживание, грамотная, на все вопросы ответила. Я очень довольна доктором

Олена, 03.04.2024

Спеціаліст, який проводив діагностику дуже хороша, уважна, приємна жіночка. Все доступно пояснила. Все пройшло дуже добре, було все чудово. Обов'язково будемо ще звертатися у цю клініку за додатковими послугами.

Анна, 01.04.2024

Було зручно та затишно у цій клініці, пройшло все добре. Загалом клініка нам сподобалася.

Василь, 30.03.2024

Загалом непогана клініка, але мені часто змінювали дату і переносили час візиту у клініці - це було не дуже зручно.

Анатолій, 25.03.2024

Візитом в клініку задоволена. В клініці гарний УЗД спеціаліст і лікар гастроентеролог

Світлана, 22.03.2024

Лікар УЗД спеціаліст дуже професійний. Прийом пройшов уважно, красиво, тактовно. Є побажання, щоб в клініці були знижки на послуги для пенсіонерів, в інших клініках це передбачено

Марія, 22.03.2024

Сподобалася клініка, все пройшло добре.У клініці дуже привітний персонал. Нормально все було, надали мені всю необхідну допомогу, клініка повністю задовольнила мене.

Любов, 15.03.2024

Дуже сподобався лікар УЗД, візитом задоволена.

Ольга, 12.03.2024

Все пройшло доволі швидко, а що головне вчасно. Зробили все мені якісно, зразу видали результати обслідування - це сподобалося.

Василь, 11.03.2024

Оцінюю на п'ятірку, все комфортно, зручно та на високому рівні, дякую.

Микола, 02.03.2024

Дуже сподобалася клініка.Обслуговування просто відмінне у клініці, дуже добре відношення зі сторони персоналу до пацієнтів, новітня апаратура - це дуже все сподобалося. Дякую.

Ніна, 28.02.2024

Завжди звертаюся у цю клініку. Клініка мені дуже подобається.

Ольга, 21.02.2024

Задоволений клінікою. У клініці дуже гарне обслуговування.

Віктор, 15.02.2024

Загалом візитом задоволені, але лікар, що поводив УЗД, був не дуже впевненим у діагнозі, й сказав йти обстежуватись далі.

Данило, 13.02.2024

Сподобалось як прийняли, відношення працівників. Нормальний, професійний лікар УЗД.

Іван, 08.02.2024

Все пройшло чудово, залишилась задоволеною.

Діана, 26.01.2024

Дуже грамотна та уважна лікарка УЗД, ретельно провела дослідження, я їй дуже вдячна!

Галина, 09.01.2024

У клініці тепло, зручно, привітно. Все добре.

Наталія, 09.01.2024

Задоволена комфорртом і сервісом, дуже дякую!

Галина, 06.01.2024

Усе сподобалось - гарний лікар узист, швидко прийняла, довгенько дивилась, залишилась задоволеною, дякую.

Оксана, 03.01.2024