Отзывы о диагностическом центре Андроцентр в Обухове

Киевская область, г. Обухов, ул. Каштановая, 13. На карте

Візит влаштував, зауважень немає, проведення УЗД сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.

Юлія, 06.07.2024

Клініка дуже сподобалася. Лікар який проводив діагностику, просто чудовий спеціаліст, все було на найвищому рівні. Дякую.

Людмила, 05.07.2024

Обслуговчий персонал дуже чудовий, провели до кабінету, все підказали та показали де що знаходиться.

Руслан, 24.06.2024

В клініку записувалися на діагностику, лікар молодець, прийом пройшов добре. Єдине зауваження, очікував прийом 10-15 хвилин, на мій час до лікаря зайшла інша людина,  цей момент не сподобався

Олександр, 21.06.2024

В клініці дуже гарний лікар УЗД спеціаліст, дуже сподобався лікар. Єдине зауваження, до адміністрації клініки, не було світла, в клініці генератор включався і виключався, так було декілька раз, проблема в генераторі.  Адміністрації клініки потрібно потурбуватися про якість обслуговування і дати можливість лікарям нормально працювати. Лікар УЗД свою роботу виконала добре, приділили достатньо часу. Роботою лікаря я задоволена

Наталія, 20.06.2024
Ответ клиники
Добрий день. 20.06.2024 були відключення світла і в генераторі вийшла з ладу запчастина. Але це техніка, яка може ламатись. Всім пацієнтам було повідомлено про це. Поломку було усунуто протягом години. Всіх пацієнтів було прийнято."
25.06.2024

Я задоволена, лікар УЗД компетентний, все добре розповідає. Хороша клініка, зверталася не перший раз, в клініці все добре, зауважень до персоналу не було

Інесса, 08.06.2024

Хороша клініка. Все дуже сподобалося у цій клініці. Все було на найвищому рівні. Лікар що проводив діагностику дійсно чемний та хороший спеціаліст. Залишився задоволений клінікою, все пройшло супер. Дякую.

Ярослав, 03.06.2024

Чудова клініка, було дуже комфортно та зручно у цій клініці. Загалом сама атмосфера у клініці дуже класна.

Матвій, 30.05.2024

Хорошее обслуживание. В клинике очень хороший доктор, который проводил гастроскопию. Все корректно, коротко, ясно. Я очень довольна работой доктора

Людмила, 16.05.2024

Дуже хороше обслуговування було у цій клініці. Залишилася задоволена даною клінікою.

Дарія, 11.05.2024

Клініка дуже сподобалася, лікар що проводив діагностику теж дуже сподобався. Немає абсолютно ніяких зауважень до цієї клініки, все було добре у цій клініці.

Євгенія, 11.05.2024

Все було добре, прийом відбувся вчасно, діагностику провели добре, ми всім задоволені

Марк, 11.05.2024

Все дуже чудово, лікар був дуже уважний, все нам пояснив. Ми дуже задоволені візитом в клініку

Василь, 11.05.2024

Все влаштувало, діагностику провели добре, клініка сподобалася.

Сергій, 10.05.2024

Прийом сподобався, лікар УЗД доброзичливий, все розʼяснив, допоміг. Візитом до лікаря задоволені. Персонал клініки трохи втомлений під кінець робочого дня

Назар, 23.04.2024

Візитом задоволена - зустріли приємно та професійно.

Оксана, 23.04.2024

Дуже подобається дана клініка, часто користуємося послугами саме цієї клініки. Тут є все необхідне для проходження повного спектру обслідування.

Альона, 16.04.2024

Дуже сподобалася клініка і лікар, звертатимуся в разі потреби. Дякую.

Ірина, 12.04.2024

Клініка сподобалася, зауважень до персоналу не було, УЗД спеціаліст хороший, візит сподобався

Дмитро, 04.04.2024

В клинику обращалась уже не первый раз. К УЗИ специалисту, Горлушко Оксане Викторовне, обращалась первый раз. Я в восторге от доктора, доктор супер! Хорошее обслуживание, грамотная, на все вопросы ответила. Я очень довольна доктором

Олена, 03.04.2024

Спеціаліст, який проводив діагностику дуже хороша, уважна, приємна жіночка. Все доступно пояснила. Все пройшло дуже добре, було все чудово. Обов'язково будемо ще звертатися у цю клініку за додатковими послугами.

Анна, 01.04.2024

Було зручно та затишно у цій клініці, пройшло все добре. Загалом клініка нам сподобалася.

Василь, 30.03.2024

Загалом непогана клініка, але мені часто змінювали дату і переносили час візиту у клініці - це було не дуже зручно.

Анатолій, 25.03.2024

Візитом в клініку задоволена. В клініці гарний УЗД спеціаліст і лікар гастроентеролог

Світлана, 22.03.2024

Лікар УЗД спеціаліст дуже професійний. Прийом пройшов уважно, красиво, тактовно. Є побажання, щоб в клініці були знижки на послуги для пенсіонерів, в інших клініках це передбачено

Марія, 22.03.2024