Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр "ОН Клиник" Николаев

• Сб-Вс: 8:00-17:00

ул. Большая Морская 74/3. На карте

Центральный

Залишилась задоволеною візитом до клініки, бо прийняли вчасно, коли я під'їхала, на свій час, то під кабінетом нікого не було, й мене одразу прийняли та провели УЗД, під час якого, лікар усе докладно та зрозуміло пояснив.

Тетяна, 16.04.2024

Дуже сподобалась клініка, чисто, дівчатка дуже уважні, лікар діагностики відповів на всі поставлені питання, людина на своєму місці. Я задоволена візитом

Лілія, 10.04.2024

Не в перше уже користуюся послугами цієї клініки. Загалом клініка класна, дуже швидко та якісно надають послуги. У клініці є все що потрібно, це дуже зручно.

Надія, 09.04.2024

Мені все сподобалося, я залишилася задоволена, дуже уважний лікар УЗД спеціаліст. Записалася в клініку на наступний прийом

Миронова, 29.03.2024

Мені все сподобалося. В клініці дуже приємні дівчата адміністратори. Лікар УЗД спеціаліст дуже сподобався, дуже уважний. Дуже задоволена клінікою, планую в клініку звертатися ще

Олеся, 27.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Олександр, 09.03.2024

Чесно кажучи дуже приємно здивована була цією клінікою. Насправді клініка дуже хороша, зручна комфортна, з кваліфікованими спеціалістами, видно що вони виконують роботу свою добре. У самій клініці дуже чисто та гарно.

Аліна, 07.03.2024

В клініці робила рентгенографію. Я думала, що лікар діагностики скаже пару слів по знімках, хоча б сказав на що потрібно звернути увагу, була патологія, були питання. А лікар демонстративно пройшла повз мене, кинула знімки на видачу і все. Я вважаю що це не є нормально

Інна, 05.03.2024

В загальному клініка непогана. Користуємося послугами цієї клініки уже давно. Але цього разу ми здавали аналізи у цій клініці й була доволі така довга затримка по часу, не могли отримати результати цих аналізів, потрібно було іти на візит до лікаря, а результатів не було, якби не наполягали, то ще б довше чекали - це не дуже нам сподобалося.

Юлія, 26.02.2024

Не вперше звертаюся до цієї лікарки. все сподобалося, як завжди, дякую.

Анастасія, 24.02.2024

Постійно звертаюся за допомогою тільки у цю клініку. Тому клініка мені дуже подобається.

Катерина, 22.02.2024

Лікар дуже сподобався. У клініці всі привітні. Все добре пройшло.

Юлія, 02.02.2024

Зручна та комфортна клініка, все пройшло добре, дякую.

Світлана, 31.01.2024

Комфортне перебування у клініці. Пройшло все добре.

Олена, 18.12.2023

Все задовольнило у роботі лікаря УЗІ. Зробила все професійно і швидко. У клініці  комфортно, тепло, зручно.

Лариса, 13.11.2023

Клініка сподобалася, в разі необхідності, буду звертатися.

Ірина, 06.11.2023

Все пройшло швидко, якісно та комфортно.

Наталя, 20.07.2023

Задоволена, гарний колектив.Буду звертатися тільки до он клінік.

Валентина, 11.02.2022

ул. Героев Украины (быв. Сталинграда), 71. На карте