Отзывы о диагностическом центре МРТ-Центр Киев-Мед в Кривом Роге

• Пн-Сб: 9:00-18:00

пр-т Мира, 5 Б. На карте

Саксаганский

Сподобалось відношення, плюс до того, приїхав заздалегідь, адміністратори зателефонувавши іншим пацієнтам й дізнавшись, що хтось запізнюється, таким чином знайшли змогу прийняти мене раніше, не змусивши чекати свого часу.

Олександр, 04.04.2024

Все пройшло дуже добре. Дівчата на рецепції дуже уважні. Все дуже сподобалося.

Сергій, 03.04.2024

Усе пройшло добре залишився задоволеним.

Дмитро, 26.03.2024

Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалася, все супер було. У клініці дуже ввічливий та уважний персонал.

Костянтин, 21.03.2024

Запис був на 13 годину, прийихав за 15 хвілин, чекати прийшлося півтори години.Сервіс непоганий, але ця накладка по часу знівелювала позитив.

Сергій, 11.03.2024
Ответ клиники
Розібравшись з записом муcимо визнати, що ситуація з затримкою в записі була на п'ятдесять хвилин. Причиною був, пацієнт який не міг без рухів пройти обстеження, що змусило рентген лаборанта неодноразова переробляти її обстеження, це сталось ще об одинадцятій годині, і нажаль наш адміністратор не попередив Вас про затримку. Такі ситуації в нас дуже рідко. З адміністратором проведена бесіда. Приносимо свої вибачення за затримку.
21.03.2024

Прийом сподобався, персонал чемний і уважний, зауважень не було

Ірина, 19.02.2024

Врач, который проводил МРТ, был довольно толерантный, тактичный. Результаты пришли быстро, без очереди. Все прошло идеально

Ірина, 12.02.2024

Чудово все пройшло. Сервіс хороший. Красиво у клініці, хороші люди працюють. Професіонали, мені все сподобалось.

Володимир, 17.01.2024

Все добре пройшло.Гарний персонал у клініці, добре ставляться до пацієнтів. Мені все сподобалось.

Максим, 05.01.2024

Все сподобалося – гостинність та терпіння.

Олексій, 02.01.2024

Пройшло все добре. Сервіс хороший без претензій. Все відбулось без проблем.

Виталий, 16.11.2023

Візитом залишилася дуже задоволена і хочу подякувати всім, хто допомагав мені провести діагностику!

Ірина, 03.07.2023

У клініці обійшлося без черг, професійний персонал. Візитом до клініки залишилася задоволена. Рекомендую.

Світлана, 03.07.2023

Очень хорошее обслуживание, девочки все оперативно сделали, комфортно и все очен  удобно. Большая благодарность им за хорошую работу

Вероника, 19.07.2022

Залишився задоволеним роботою як клініки, так і персоналу.

Данилюк, 16.11.2021

Не было предусмотренно одноразовых халатов и тапочек, чтобы дойти до раздевалки до самого помещения. Полезно было если бы специалист, который проводит МРТ процедуру, более подробно инструктировал, и хотелось чтоб администратор клиники был более приветливой, а так все замечательно.

Ирина, 26.11.2020

В клинике все санитарно-гигиенические нормы соблюдаются, понравилась "пропускная" система, всех по одному пускают, девушка не рецепции ответила на все мои вопросы и помогла мне.

Татьяна, 21.10.2020

Администратор клиники подробно объяснила как к ним ехать и интересовалась опаздываю или нет, это очень было приятно. В клинике очень чисто и комфортно. Осталась всем довольна

Юрий, 22.02.2020

Обслуживание нам очень понравилось, профессиональные люди. Дали заключение, рекомендации. Дали диск. Нам понравилось.

Владислав, 14.01.2020

Все хорошо, мне понравилось, тепло, уютно, хороший прием, внимательное обслуживание.

Лариса, 13.11.2018

По обслуживанию все было очень хорошо. Спасибо.

Наталья, 19.10.2018

Всё хорошо, в клинике очень тепло, даже жарко.

Анастасия, 19.01.2017

ул. Лермонтова, 29 (возле ТЦ Бульвар). На карте