Отзывы о диагностическом центре R+ Medical Network на ул. Коновальца

• Оплата карточкой,
  • Пн-Сб: 8:00-21:00

ул. Евгения Коновальца, 34-А. На карте

Печерский , м.Печерская, м.Зверинецкая

Мене все влаштувало, лікар діагностики був доброзичливий і все швидко зробив, візитом в клініку задоволена, зауважень не було

Хрістіна, 10.04.2024

Все дуже сподобалося у цій клініці.Пройшло все чудово, було все прекрасно.

Світлана, 06.04.2024

Клініці сталвю найівищу оцінку, задоволена обслуговуванням.

Олена, 26.03.2024

В клініці чисто, персонал гарно ставиться до пацієнтів, дуже толерантне відношення, сервіс на вищому рівні. Роботою клініки задоволена

Тетяна, 09.03.2024

Сподобався сервіс, швидкість та професійність обслуговування. Візитом задоволена.

Карина, 09.03.2024

Чудово все пройшло. Все дуже гарно було, обслуговування у клініці дуже хороше. Я задоволений клінікою. Дуже вдячний.

Євген, 03.02.2024

Швидко, зручно, зрозуміло, якісно та професійно.

Жанна, 26.01.2024

Сподобалось у клініці. Все здорово. Нормально все пройшло.

Олег, 22.01.2024

В клініці на ресепшен дуже привітна дівчина, дуже приємно спілкувалась, відповіла на всі питання. Лікарка УЗД спеціаліст була дуже тактовною, все зробила для комфорту, все було чудово

Вікторія, 10.01.2024

Подобається клініка, гарні лікарі. У клініці чисто, але нема відчуття що ти в лікарні. Дуже привітний персонал. Все комфортно і  на високому рівні.

Ліна, 09.01.2024

Нормальна клініка, комфортна локація.Швиденько прийняли. Добре все зробили.Дякую.

Світлана, 05.12.2023

Все пройшло швидко та без черг. Все добре

Наталія, 08.11.2023

Дуже уважні працівники та гарне обслуговування.

Любов, 03.10.2023

Дуже гарне ставлення, усе швидко зробили та видали висновок - отримала усе необхідне. Усім залишилась задоволеною.

Ніна, 14.09.2023

Мені сподобалась клініка - там комфортно, усе виглядало новим, працівники привітними та професійними. Лікарі досить уважні та компетентні.

Тетяна, 13.09.2023

Визит прошёл на отлично! Удобно, всё что нужно предоставили. Всё понравилось.

Ольга, 09.12.2021

В клинике все очень расторопны. Помогли мне сделать быстро диагностику. И результат мне прислали не е-мейл, что было очень удобно.

Тимофей, 18.10.2021

Благодарю! Все понравилось. Красиво, чисто, профессионально и быстро все сделали без очереди

Светлана, 07.04.2021

Я довольна обслуживанием. Мне понравилось и сервис и отношение. И те советы, которые мне дали, они меня очень устроили!

Людмила, 02.03.2021

Все чудово, ввічливий персонал, світло і чисто. Єдине, що напружує, це те, що мені зробили опис рентгену на дві праві стопи. Професіоналізм!

Марина, 26.02.2021

Обслужили дуже добре, я дуже задоволена! Дівчата на рецепції уважні, так гарно до мене відносилися. Залишилася задоволеною!

Тетяна, 21.02.2021

Очень понравилось. Все на очень высоком уровне!

Тетяна, 16.02.2021

Дуже дякую клініці за проведену діагностику! Мені все сподобалось

Олена, 12.02.2021

Дуже гарний інтерєр, ввічливий і грамотний персонал, кваліфіковано проконсультували та все зробили вчасно. Дякую!

Кристина, 30.01.2021

Дуже затишно, комфортно, чисто, дівчата на рецепції дуже уважні. Все було швидко та по часу, придержуються дистанції. Я залишилась дуже задоволена

Елена, 21.12.2020