Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Омега-Киев», Центр хирургии

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Максимовича, 10. На карте

Голосеевский , м.Васильковская

Все сподобалося у клініці, все добре було. Виникла невеличка проблема, перед діагностикою не потрібно було випивати стільки води, скільки я випила. Мені порекомендували, але цього всього непотрібно через те, що тепер технології пішли вверх, потрібно про це говорити. А так дуже все зроблено було якісно, на найвищому рівні. Все було ввічливо та професійно на всіх етапах.

Олена, 16.02.2024

Тетяна, 13.02.2024

Персонал клініки привітний, на всі питання відповідали

Надія, 09.02.2024

Персонал уважний, піклуються за пацієнтів, зауважень не було, все сподобалося

Ян, 06.02.2024

В клініці було все добре, крім того випадку, що я очікував на прийом. Записали на діагностику на 7-50 ранку, передзвонили і сказали прийти завчасно за 15 хвилин. Я приїхав під клініку, а клініка відкривається с 8-00. Я очікував пів години.

Ярослав, 05.02.2024

Сподобалася клініка. Все супер пройшло. Подобається  персонал, дуже чуйний, проходження процедур хороше, ставлення у клініці прекрасне. Є людяність і розуміння. Можна звернутися з любим запитання, зразу надають відповідь. Буду рекомендувати цю клініку. Дуже дякую.

Ніна, 31.01.2024

Все сподобалось.

Олексій, 28.01.2024

Все було чудово.

Никита, 28.01.2024

Мені все сподобалося. Мені було дуже зручно, спокійно і затишно. Все було дуже приємно, у мене немає ніяких негативних відчуттів від клініки. УЗД спеціаліст дуже приємна жінка

Євгенія, 27.01.2024

Все було чудово. Лікар діагностики була дуже ввічлива, детально все пояснювала як все буде відбуватися, я була в процес усвідомлена, було комфортно. Дуже гарна лікарка. Дуже сподобалася дівчинка на ресепшен

Вероніка, 27.01.2024

Візитом задоволений - лікар, що робив мені діагностику, був компетентний та професійний.

В'ячеслав, 26.01.2024

Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалась.

Олександр, 24.01.2024

Все добре пройшло.

Діана, 22.01.2024

В клініці все гарно, все добре, культурно, чисто, професійно

Оксана, 21.01.2024

Роман, 17.01.2024

Полив'яна, 15.01.2024

Усе сподобалось - зробили діагностику швидко, зручно. Були ввічливими

Олена, 13.01.2024

Все добре пройшло. Дівчата хороші у реєстратурі. Кваліфіковано все було. Дякую.

Наталія, 13.01.2024

Микола, 12.01.2024

Відношення лікаря і  відношення персоналу все було в  досконалості та на найвищому рівні.

Микола, 11.01.2024

Мені все сподобалося, дякую.

Світлана, 10.01.2024

Усе сподобалось, було супер!

Лора, 08.01.2024