Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Омега-Киев», Центр хирургии

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Максимовича, 10. На карте

Голосеевский , м.Васильковская

Усім залишилися задоволені. Все пройшло чудово.

Людмила, 15.03.2024

Роман, 15.03.2024

Все було супер, дякую.

Анна, 15.03.2024

Дар'я, 10.03.2024

Сподобалася клініка, все пройшло  добре.

Григорій, 10.03.2024

Дуже задоволені роботою клініки, дуже приємний персонал, діагностику провели добре, зауважень не було, все дуже професійно. Якщо буде необхідно, будемо звертатися в клініку для обстеження

Оксана, 09.03.2024

Візитом в клініку цілком задоволені

Денис, 09.03.2024

Візитом залишився задоволеним усе пройшло швидко, нормально.

Андрій, 09.03.2024

Клініка сподобалася.Все  пройшло швидко та оперативно. Дуже чудові, відповідальні, привітні, уважні дівчата працюють на рецепції. Все дуже добре було.

Микола, 07.03.2024

Олена, 07.03.2024

В клініці дуже приємне обслуговування, працюють гарні дівчата. Всім залишилась задоволена, буду рекомендувати своїм знайомим

Антоніна, 07.03.2024

Сподобалася клініка, все пройшло нормально, було все добре.

Олександра, 04.03.2024

Сподобалася клініка. Все добре було.

Владислав, 04.03.2024

Пройшло все добре.

Ян, 02.03.2024

Все сподобалось

Сергій, 28.02.2024

Денис, 27.02.2024

Сподобалася клініка, все добре пройшло. Було все нормально.

Олена, 26.02.2024

Проведенням діагностики задоволена, лікар - діагност кваліфікований, клініка комфортна, дуже дякую, звертатимуся.

Ольга, 24.02.2024

Усе сподобалось - підхід до клієнтів, обстановка, мікроклімат. Усе пройшло добре, усім задоволений.

Володимир, 22.02.2024

Все прошло хорошо, единственное что не понравилось что не выдают сразу на руки ответы, а только в электронном виде, и нужно еще раз ехать в клинику

Валентина, 17.02.2024

Все сподобалося у клініці, все добре було. Виникла невеличка проблема, перед діагностикою не потрібно було випивати стільки води, скільки я випила. Мені порекомендували, але цього всього непотрібно через те, що тепер технології пішли вверх, потрібно про це говорити. А так дуже все зроблено було якісно, на найвищому рівні. Все було ввічливо та професійно на всіх етапах.

Олена, 16.02.2024

Тетяна, 13.02.2024

Персонал клініки привітний, на всі питання відповідали

Надія, 09.02.2024

Персонал уважний, піклуються за пацієнтів, зауважень не було, все сподобалося

Ян, 06.02.2024

В клініці було все добре, крім того випадку, що я очікував на прийом. Записали на діагностику на 7-50 ранку, передзвонили і сказали прийти завчасно за 15 хвилин. Я приїхав під клініку, а клініка відкривається с 8-00. Я очікував пів години.

Ярослав, 05.02.2024