Отзывы о диагностическом центре Клиника на Деловой ДЦ

• Сб: выходной

ул. Деловая, 5-б, 2-й этаж, оф. 205. На карте

Печерский , м.Олимпийская

Мені діагностика сподобалася, я дуже задоволена. Дякую!

Ольга, 09.04.2024

Зауважень не було, на ресепшен дуже ввічливий персонал, мене зустріли, все розказали. Прийом трохи чекала, попередній пацієнт трохи затримався. Сам прийом у лікаря дуже сподобався. Лікар УЗД спеціаліст все пояснювала і все показувала, уточнювала. Залишилися тільки позитивні враження

Наталія, 22.03.2024

Все  пройшло нормально. Клініка хороша, все є що потрібно. Все було дуже добре.

Ірина, 08.03.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Наталія, 08.02.2024

Сподобалась клініка, лікар теж сподобався. Дуже добре все пройшло. Гарно прийняли і якісно обслужили.

Надія, 24.01.2024

Сподобалась клініка. Нормально було. Все підійшло, все добре.

Олег, 23.01.2024

Сподобались професійність лікаря УЗД та уважність до пацієнта.

Катерина, 18.01.2024

Клініка сподобалася. Дуже приємний персонал у клініці. Надіюся, що і надалі буду звертатися у цю клініку.

Тетяна, 09.01.2024

Сподобались обслуговування, добре ставлення, професіоналізм лікаря УЗД.

Катерина, 13.12.2023

Привітний персонал, комфортні умови для перебування у клініці. Були враховані всі мої особисті питання, мене все задовольнило, я повністю задоволена всім.

Олена, 13.11.2023

Загалом усім задоволений, але як по мені, надто довго проводили УЗД.

Андрій, 03.10.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Тетяна, 21.06.2023

Лікар який проводив УЗД черевної порожнини спеціаліст максимально крутого характеру. Клініка гарна, ми надалі будемо звертатись ще.

Лев, 27.10.2022

Спеціаліст відповів на всі поставлені запитання та доступно роз‘яснив всі незрозумілі аспекти. Консультацією більш ніж задоволена. Сервіс клініки на вищому рівні. Рекомендую!

Юлия, 18.12.2020

Професійний підхід, не тільки роблять свою роботу, але і все коментують і пояснюють. Рекомендую

Ольга, 28.10.2020

Доктор Узи специалист был со мной приветлив, и полностью в развёрнутом форме провел консультацию. Все понравилось

Павел, 13.08.2020

Все отлично, вежливо культурно. Врач Светлана Николаевна - очень компетентна.

Дарья, 11.06.2020

Все понравилось, доктор хороший, все объяснил, все показал, даже на экранчике, приятный. На рецепции мне предлагали кофе и чай. Приятные работники.

Вита, 23.08.2017

Врач Михаил отлично провел процедуру, объяснил резульатты, распечатал подробный протокол УЗИ. Вежливо и внимательно. Рекомендую

Раїса, 18.11.2016

Отношение понравилось, прием понравился, все было очень хорошо и приятно, что обслуживали по цене которая была на кануне, т.к. цены они уже подняли. Мне дали заключение, я довольна.

Наталья, 15.04.2016

Все на високому рівні, і лікар, який робив УЗД, також.

Вадим, 10.03.2016

Меня все устроило, получила результаты, быстро, комфортно.

Юлия, 24.02.2016

Все нормально, единственное -не поменяли подстилку после пациентки, это очень смутило.

Татьяна, 28.10.2015

ул. Глубочицкая, 17. На карте