Отзывы о диагностическом центре «Клинико-диагностический центр»

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

ул. Г.Мазепы, 114 а . На карте

Старый город

Комфортно, зручно, все влаштувало, дякую.

Наталя, 24.01.2024

Не перший раз звертаюся, все добре, дякую!

Олександра, 15.12.2023

Сподобалось - хороший контакт з пацієнтом, культура відношення, гарні пояснення.

Наталя, 05.12.2023

Клініка сподобалась, пройшло все чудово. Дякую.

Марія, 05.12.2023

Все було дуже гарно, я прийшла в клініку, все гарно сказали, оформили, пояснили, відправили на діагностику. Лікарка діагностики гарно все зробила, пояснила, розказала, дуже приємна, дуже розумна, лікар дійсно від Бога, гарний спеціаліст. Дуже гарний персонал і гарна клініка, я дуже задоволена

Руслана, 27.11.2023

Залишилась дуже задоволеною - лікар, що робив УЗД, відповів на усі запитання.

Галина, 15.11.2023

Гарне обслуговування. Лікар що робив УЗД, уважно дивився, усе докладно розповідав. Мені сподобалось.

Світлана, 15.11.2023

Сучасна, охайна клініка, у якій працює привітний персонал, коли прийшла на діагностику, мені не довелося чекати в чергах, а одразу прийняли, усе зробили що перебувала, й незабаром отримала висновок.

Лілія, 27.09.2023

Все пройшло швидко, якісно та комфортно. Усім задоволена.

Оксана, 18.07.2023

Хороша клініка. Швидко, якісно обслужили, залишився задоволений.

Михайло, 04.07.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Олександра, 11.01.2023

В клинике делал энцефалограмму, то был поражён отношением врача, который делал эту диагностику - при разговоре со мной, он выражался не понятными мне терминами, и на просьбу дать более понятное разъяснение, получил в ответ, что если я не понимаю, то значит тупой! И хотя я разговариваю на русском языке, тоже украинец! Мне пришлось переехать из восточной Украины, где большинство населения говорит на русском, и это не делает нас людьми второго сорта, которым можно говорить такие слова. Хотя в той-же клинике, на другой диагностике, ко мне было нормальное отношение.

Ананим, 15.04.2022

ул. Днестровская 16А (ТЦ «Горизонт», 3-й этаж). На карте